Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim i Biegach Narciarskich - 2020

Utworzono: wtorek, 11 February 2020 07:09

 Orlen Oil

AKTUALNOŚCI

(Uwaga: treść oraz linki zajawki odkryją się po ukaktywnieniu poniższego  przycisku "Czytaj więcej", przed rozwinięciem linki są nieaktywne.)

 




 

Logo Orlen OilORLEN OIL
- GŁÓWNY SPONSOR LIGI

 

Pozostałe informacje:

  • Patronat Honorowy:
    • Marszałek Sejmu RP VIII kadencji  - p. Marek Kuchciński
    • Marszałek Województwa Podkarpackiego - p. Władysław Ortyl

 

 Narciarstwo alpejskie:


 


  • Podkarpacka Liga w narciarstwie alpejskim -  zawody II - 26.01.2020 - Przemyśl - przełożono na inny termin »



zyga i inni


Biegi Narciarskie:


 

 

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim oraz w Narciarstwie Biegowym 2020 odbędzie się w sezonie zimowym 2020 na stokach narciarskich w Ustrzykach Dolnych, Przemyślu, Strzyżowie i Arłamowie oraz na trasach narciarstwa biegowego w Ustianowej Górnej k. Ustrzyk Dolnych, Jaśle, Jedliczu, Puławach i na trasie rezerwowej w Mucznem.

 

 

IMG 6191 A

mmmmmm

IMG 1162
Nie we wszystkich szkołach i miejscowościach województwa istnieją szkolne kluby a dzieci i młodzież uprawiający tam sporty zimowe nie mają możliwości konfrontacji swych umiejętności bowiem w zawodach związkowych mogą brać udział tylko zawodnicy posiadający licencje sportowe i zrzeszeni w klubach. Aby umożliwić tym młodym sportowcom udział w rywalizacji sportowej POZN kilka lat temu podjął inicjatywę organizacji wojewódzkiej ligi dzieci i młodzieży, w której mogą brać udział również zawodnicy niezrzeszeni a uprawiający sporty zimowe.

 

   pozn fb  PZNsvg  


dofinansowanie fill 450x150 Laworta SKI wh logoabm logo marsz ortyl


stopka 3 KN SKI
 
 

VVVVVVV

 


Pragniemy jednocześnie poinformować, że Patronat Honorowy nad w/w imprezą objął Pan Marek Kuchciński Marszałek Sejmu RP VIII Kadencji.


Zgłoszenia:

Pilne: Przed dokonaniem zgłoszenia - zapoznaj się z poniższą instrukcją

1. Kliknij w pasek rozwijany i znajdź swój klub
2. Po znalezieniu klubu kliknij na przycisk "Znajdź zawodników klubu z bazy"
3. Wpisz "tak" w kolumnie A przy zawodniku, jeżeli startuje w danych zawodach
4. Jeżeli w kolumnie D brak danych r. ur. - proszę usupełnić (obecnie wiersz na zielono i trzcionka kolor czerwony). Dotyczy również braku pozostałych danych.
5. Jeżeli chcesz dopisać nowego uczestnika - kliknij przycisk "Dopisz nowego zawodnika". To samo dotyczy nowego klubu i jego zawodników. W wierszu - [ierwszym wolnym - wpisz dane: nr licencji PZN, Nazwisko i imię, rok urodzenia, klub.
6. Przejdź do arkusza "lista zgłoszonych". Zminimalizuj obszar wydruku - kliknij na przycisk "min.". Zapisz plik z dodatkiem nazwy klubu i wyslij na adres organizatora zawodów. Następnie wydrukuj, podpisz i przedłuż w wersji papierowej organizatorom do biura zawodów.


Terminarz zawodów w narciarstwie alpejskim:

Lp.

Data

Miejsce

Nazwa

Organizator

Rodzaj

1.

27.01.2020

Ustrzyki Dolne

Stacja narciarska Laworta SKI

Podkarpacka Liga Dzieci
i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim - Zawody Otwarcia

·  POZN Ustrzyki Dolne

·  Stacja narciarska Gromadzyń

·  UKN Laworta Ustrzyki Dolne

·  Urząd Miejski
w Ustrzykach Dolnych

Slalom

2.

przełożono

Przemyśl

Stok POSiR Przemyśl

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim - Zawody II

• POZN Ustrzyki Dolne
• POSiR Przemyśl

Slalom Gigant

3.

03.02.2020

Ustrzyki Dolne - Laworta SKI

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim – Mistrzostwa Ustrzyk Dolnych

  • POZN Ustrzyki Dolne
  • Laworta SKI
  • Urzad Miejski Ustrzyki D olne
  • UKN Laworta

Slalom gigant

4

1.03.2020

Ustrzyki Dolne

Stacja Narciarska Laworta-SKI

Brzegi Dolne

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim - Memoriał Olka Ostrowskiego

·  POZN Ustrzyki Dolne

·  Stacja narciarska Laworta - SKI

·  UKN Laworta Ustrzyki Dolne

·  Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych

Slalom Gigant

5

4.03.2020

Arłamów
OW Arłamów

Podkarpacka Liga Dzieci
i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim - Puchar Arłamowa

·  POZN Ustrzyki Dolne

·  Stacja narciarska Arłamów

·  UKN Laworta Ustrzyki Dolne

Slalom

lub slalom gigant

6

14.03.2020

Ustrzyki Dolne

Stacja Narciarska Laworta-SKI

Brzegi Dolne

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim – Puchar Laworty

·  POZN Ustrzyki Dolne

·  Stacja narciarska Laworta - SKI

·  UKN Laworta Ustrzyki Dolne

·  Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych

Slalom Gigant

 


Terminarz zawodów w narciarstwie biegowym:

Lp.

Data

Miejsce

Nazwa

Organizator

Rodzaj

1.

przełożono

Ustrzyki Dolne

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Biegach Narciarskich – I rzut

• POZN Ustrzyki Dolne
• NSS Ustrzyki Dolne
• MKS Halicz Ustrzyki Dolne
• Urząd Miejski Ustrzyki D.

Bieg dyst. – styl CL

2.

17.01.2020

Jedlicze

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Biegach Narciarskich – II rzut

• POZN Ustrzyki Dolne
• MUKS Podkarpacie Jedlicze
• Urząd Miasta Jedlicze

Bieg dyst. – styl F

3.

15.02.2020

Ustianowa - szczyt Holica


Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Biegach Narciarskich – III rzut

• POZN Ustrzyki Dolne
• UKS Lotnik Ustianowa
• Urząd Miejski Ustrzyki D.

Bieg dyst. – styl CL

4

12.02.2020

Puławy

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Biegach Narciarskich – IV rzut

• POZN Ustrzyki Dolne
• MUKS Podkarpacie Jedlicze
• Urząd Miejski Jedlicze

Bieg dyst. – styl CL

5

28.02.2020

Ustrzyki Dolne/

Muczne

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Biegach Narciarskich – V rzut

• POZN Ustrzyki Dolne
• NSS Ustrzyki Dolne
• MKS Halicz Ustrzyki Dolne
• Urząd Miejski Ustrzyki D.

Bieg dyst. – styl CL


Zakończenie zawodów:

1

9.05.2020

Arłamów 1,

38-700 Ustrzyki Dolne,

Uroczyste Podsumowanie Podkarpackiej Ligi

w Narciarstwie Alpejskim i Biegowym

• POZN Ustrzyki Dolne
• OW Arłamów

Gala sportu

 




 nnnnnn

 

 PODKARPACKA LIGA DZIECI i MŁODZIEŻY w BIEGACH NARCIARSKICH

 

  • Patronat Honorowy:
    • Marszałek Sejmu RP VIII kadencji  - p. Marek Kuchciński
    • Marszałek Województwa Podkarpackiego - p. Władysław Ortyl



Warunki 

 



PODKARPACKA LIGA  w BIEGACH NARCIARSKICH - III Rzut, trasa Holica w Ustjanowej, k. Ustrzyk D., 15.02.2020

 

 Najlepsi na mecie:

    DYSTANS 0,5 KM - dzieci młodsze - dziewczęta ur. w 2012 i mł.  
                 
msc nr
start
Nazwisko i Imię Rok ur. Klub/miejscowość Wynik STRATA Pkt
ind
Pkt
zesp
1 205 CIBOROWSKA Tatiana 2012 KS Speed Jasło 0:02:47,5 0:00,0 60 60
2 208 HALERZ Julia 2012 KS Speed Jasło 0:03:10,8 +00:23,3 50 50
3 228 WROBLEWSKA Milena 2013 KS Speed Jasło 0:03:56,7 +01:09,2 40 40
                 
    DYSTANS 0,5 KM - dzieci młodsze - chłopcy ur. w 2012 i mł.    
                 
1 217 CUPEK Adam 2012 KS Speed Jasło 0:02:15,8 0:00,0 60 60
2 209 KOBAK Dorian 2012 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:02:16,4 +00:00,6 50 50
3 235 SZCZUREK Filip 2013 Korczyna 0:02:36,9 +00:21,1 40 40
                 
    DYSTANS 1,0  KM - dzieci młodsze - dziewczęta - ur. 2010-2011    
                 
1 233 MICHALAK Jagoda 2010 UKS Partyzant Lubatowa 0:03:12,2 0:00,0 60 60
2 237 SZPAK Larissa 2011 LUKS USTIANOWA 0:03:47,9 +00:35,7 50 50
3 227 PITRUS Lena 2011 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:04:35,3 +01:23,1 40 40
                 
    DYSTANS 1,0  KM - dzieci młodsze - chłopcy - ur. 2010-2011    
                 
1 250 DUTKA Stanisław 2010 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:02:42,4 0:00,0 60 60
2 252 WANTUCH Łukasz 2011 LUKS USTIANOWA 0:03:21,2 +00:38,8 50 50
3 187 WŁADYKA Wojciech 2010 KS Speed Jasło 0:04:55,8 +02:13,4 40 40
                 
    DYSTANS 2,0 KM  - dzieci młodsze - dziewczęta ur. w 2008-2009:    
                 
1 127 GERMAŃSKA Oliwia 2008 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:08:22,0 0:00,0 60 60
2 131 PATLEWICZ Oliwia 2008 UKS Partyzant Lubatowa 0:08:25,3 +00:03,3 50 50
3 149 SĘDZIMIR Magdalena 2009 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:08:31,2 +00:09,2 40 40
                 
    DYSTANS 2,0 KM  KM - dzieci młodsze - chłopcy ur. w 2008-2009 r.:    
                 
1 173 MARCISZ Szymon 2008 SP Korczyna 0:07:16,0 0:00,0 60 60
2 179 ZDZIEBA Szymon 2008 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:08:07,0 +00:51,0 50 50
3 181 BŁYSKAL Sławomir 2008 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:08:59,7 +01:43,7 40 40
                 
    DYSTANS 2,0 KM  - dzieci starsze -dziewczęta ur. w 2006-2007 r.:      
                 
1 40 MRÓZ Nikola 2006 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:07:07,9 0:00,0 60 60
2 28 FUNDANICZ Martyna 2006 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:07:15,1 +00:07,2 50 50
3 31 WINNICKA Jagoda 2006 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:07:19,3 +00:11,4 40 40
                 
    DYSTANS 2,0 KM  - dzieci starsze - chłopcy ur. w 2006-2007 r.    
                 
1 77 KAPUSNIAK Dominik 2006 LUKS USTIANOWA 0:06:31,4 0:00,0 60 60
2 82 MIKULSKI Arkadiusz 2006 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:06:33,0 +00:01,6 50 50
3 101 PÓŁCHŁOPEK Jakub 2006 SP Jedlicze 0:07:05,1 +00:33,7 40 40
                 
    Młodziczki ur. w 2004-2005 r.        
                 
1 261 KOŚCIAŃSKA Julia 2004 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:07:36,7 0:00,0 60 60
2 17 CHOWANIEC Natalia 2005 SP Jaśliska 0:08:28,2 +00:51,5 50 50
3 16 ROGALIŃSKA Anna 2005 LUKS USTIANOWA 0:09:50,2 +02:13,5 40 40
                 
    Młodzicy ur. w 2004-2005 r.        
                 
1 70 TOMASZEK Hubert 2005 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:05:36,0 0:00,0 60 60
2 260 BISKUP Jakub 2004 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:05:49,6 +00:13,6 50 50
3 259 OZGA Jarosław 2004 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:05:52,1 +00:16,1 40 40
                 
    Juniorki młodsze ur. w 2002-2003 r.        
                 
1 265 KŁODOWSKA Kaja 2003 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:06:45,8 0:00,0 60 60
2 267 SIDOR Paulina 2002 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:06:50,6 +00:04,8 50 50
3 264 KWAŚNIK Emilia 2003 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:06:53,6 +00:07,8 40 40
                 
                 
    Juniorzy młodsi ur. w 2004-2005 r.        
                 
1 270 MRÓZ Kamil 2003 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:05:41,4 0:00,0 60 60
2 268 OZGA Kamil 2003 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:05:55,6 +00:14,2 50 50
                 
    OPEN KOBIETY  ur. w 2001 i starsze        
                 
1 273 SZYSZKA Andżelika 1995 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:05:27,2 0:00,0 60 60
2 272 PASTERCZYK Paula 1998 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:06:45,5 +01:18,3 50 50
3 271 CHWOSTYK Jolanta 2001 LUKS USTIANOWA 0:07:02,8 +01:35,6 40 40
                 
    OPEN MĘŻCZYZN ur. w 2001 i starsi        
                 
1 291 CIBOROWSKI Damian 1973 KS Speed Jasło 0:10:22,0 0:00,0 60 60
2 283 CIBOROWSKI Alan 2000 KS Speed Jasło 0:10:33,5 +00:11,5 50 50
3 292 KONIK Jacek 1970 LUKS USTIANOWA 0:10:47,2 +00:25,2 40 40



Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

Igrzyska Dzieci

 



PODKARPACKA LIGA  w BIEGACH NARCIARSKICH - II Rzut, trasa Holica w Ustjanowej, k. Ustrzyk D., 25.01.2020

 


DSC02362 foto: Andrzej Mikulski Logo Orlen Oil DSC02488
   ORLEN OIL 
    - GŁÓWNY SPONSOR LIGI
                  

Zawody odbyły się w środkowej partii Żukowa na szczycie góry Holica (768 m n.p.m.). Na starcie stanęło ponad 115 zawodników i zawodniczek z V zespołów.

Jury Zawodów:

  • DT PZN - Bogdan Kwaśnik
  • Kierownik Zawodów - Bogdan Zwarycz
  • Sędzia Główny - Marek Góra

Organizatorami biegów byli:

• Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski
• Urząd Miejski Ustrzyki Dolne
• Narciarska Szkoła Sportowa w Ustrzykach Dolnych
• MKS Halicz Ustrzyki Dolne
• Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne

 Patronat honorowy:
• Pan Marek Kuchciński – Marszałek Sejmu RP VIII kadencji
• Pan Władysław Ortyl - Marszałek Województwa Podkarpackiego
• Pan Bartosz Romowicz - Burmistrz Ustrzyk Dolnych

W uroczystej dekoracji najlepszych zawodników II rzutu Ligi uczestniczyli:

  • Józef Szymbara - Prezes Podkarpackiedo Okregowego Związku Narciarskiego
  • Bogdan Zwarycz - Kierownik Zawodow
  • Bogdan kwaśnik - Delegat technkiczny PZN

W poszczególnych konkurencjach zwyciężali:

    DYSTANS 0,5 KM - dzieci młodsze - dziewczęta ur. w 2012 i mł.  
                 
msc nr
start
Nazwisko i Imię Rok ur. Klub/miejscowość Wynik STRATA Pkt
ind
Pkt
zesp
1 1 HALERZ Julia 2012 KS Speed Jasło 0:02:10,5 0:00,0 60 60
2 5 CIBOROWSKA Tatiana 2012 KS Speed Jasło 0:02:10,9 +00:00,4 50 50
3 2 SOPATA Anna 2012 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:02:24,2 +00:13,7 40 40
                 
    DYSTANS 0,5 KM - dzieci młodsze - chłopcy ur. w 2012 i mł.    
                 
1 8 CUPEK Adam 2012 KS Speed Jasło 0:01:52,1 0:00,0 60 60
2 7 KOBAK Dorian 2013 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:02:05,0 +00:12,9 50 50
3 6 KAPUŚNIAK Szymon 2013 LUKS USTIANOWA 0:02:33,7 +00:41,6 40 40
                 
    DYSTANS 1,0  KM - dzieci młodsze - dziewczęta - ur. 2010-2011    
                 
1 9 FUNDANICZ Maja 2010 LUKS USTIANOWA 0:06:16,8 0:00,0 60 60
2 10 DUTKA Hanna 2011 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:06:28,2 +00:11,4 50 50
3 21 ROGALIŃSKA Oliwia 2011 LUKS USTIANOWA 0:06:41,3 +00:24,5 40 40
                 
    DYSTANS 1,0  KM  - dzieci młodsze - chłopcy - ur. 2010-2011
                 
1 27 DUTKA Stanisław 2010 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:05:45,3 0:00,0 60 60
2 24 WŁADYKA Wojciech 2010 KS Speed Jasło 0:06:18,7 +00:33,4 50 50
3 26 WANTUCH Łukasz 2011 LUKS USTIANOWA 0:07:02,4 +01:17,1 40 40
                 
    DYSTANS 2,0 KM  - dzieci młodsze - dziewczęta ur. w 2008-2009 r.:
                 
1 36 GERMAŃSKA Oliwia 2008 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:11:30,5 0:00,0 60 60
2 38 SĘDZIMIR Magdalena 2009 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:12:19,2 +00:48,7 50 50
3 28 RYMAROWICZ Wiktoria 2008 LUKS USTIANOWA 0:12:49,5 +01:19,0 40 40
                 
    DYSTANS 2,0 KM  KM - dzieci młodsze - chłopcy ur. w 2008-2009 r.:
                 
1 47 ZDZIEBA Szymon 2008 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:11:28,2 0:00,0 60 60
2 48 BŁYSKAL Sławek 2008 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:13:25,7 +01:57,5 50 50
3 50 KONCEWICZ Kacper 2008 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:13:29,6 +02:01,4 40 40
                 
    DYSTANS 2,0 KM   - dzieci starsze -dziewczęta ur. w 2006-2007 r.:  
                 
1 56 FUNDANICZ Martyna 2006 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:10:12,4 0:00,0 60 60
2 52 WINNICKA Jagoda 2006 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:10:41,3 +00:28,9 50 50
3 61 MISZCZAK Hanna 2006 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:10:56,5 +00:44,1 40 40
                 
    DYSTANS 2,0 KM   - dzieci starsze - chłopcy ur. w 2006-2007 r.
                 
1 76 MIKULSKI Arkadiusz 2006 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:09:26,8 0:00,0 60 60
2 72 KAPUŚNIAK Dominik 2006 LUKS USTIANOWA 0:09:37,0 +00:10,2 50 50
3 79 CHRZĄSZCZ Oliwier 2006 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:10:46,9 +01:20,1 40 40
                 
    DYSTANS 3,0 KM  - młodziczki ur. w 2004-2005 r.    
                 
1 83 KOŚCIAŃSKA Julia 2005 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:16:32,6 0:00,0 60 60
                 
    DYSTANS 3,0 KM (3 DUŻE PĘTLE) - młodzicy ur. w 2004-2005 r.    
                 
1 86 TOMASZEK Hubert 2005 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:12:33,5 0:00,0 60 60
2 85 OZGA Jarosław 2004 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:12:41,5 +00:08,0 50 50
3 92 DYBKA Radosław 2004 KS Speed Jasło 0:13:02,4 +00:28,9 40 40
                 
    DYSTANS 5,0 KM - juniorki młodsze ur. w 2004-2005 r.  
                 
1 94 KŁODOWSKA Kaja 2003 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:19:36,3 0:00,0 60 60
2 96 CIBOROWSKA Roksana 2003 KS Speed Jasło 0:19:51,8 +00:15,5 50 50
3 93 SIDOR Paula 2002 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:19:52,0 +00:15,7 40 40
                 
    DYSTANS 5,0 KM - juniorzy młodsi ur. w 2004-2005 r.  
                 
1 99 OZGA Kamil 2003 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:16:43,5 0:00,0 60 60
1 98 MRÓZ Kamil 2003 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:18:27,9 +01:44,4 60 60
1 97 SYMULA Kacper 2003 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:20:39,6 +03:56,1 60 60
                 
    DYSTANS 5,0 KM  - OPEN KOBIETY  ur. w 2001 i starsi  
                 
1 100 SZYSZKA Andżelika 1995 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:18:08,6 0:00,0 60 60
2 104 KONIK Zuzanna 2000 LUKS USTIANOWA 0:21:12,8 +03:04,2 50 50
3 102 PASTERCZYK Paula 1998 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:23:10,5 +05:01,9 40 40
                 
    DYSTANS 5,0 KM - OPEN MĘŻCZYZN ur. w 2001 i starsi      
                 
1 108 FUNDANICZ Paweł 1985 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:16:02,5 0:00,0 60 60
2 112 GLEŃ Robert 1976 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:16:31,2 +00:28,7 50 50
3 109 KONIK Jacek 1970 LUKS USTIANOWA 0:16:44,8 +00:42,3 40 40

Celem zawodów jest:
• upowszechnianie narciarstwa biegowego
• podnoszenie poziomu sportowego zawodników zrzeszonych w klubach narciarskich na terenie woj. Podkarpackiego
• współzawodnictwo sportowe i propagowanie aktywnych form wypoczynku wśród dzieci i młodzieży szkolnej z terenu województwa podkarpackiego.
• Integracja środowiska narciarskiego w województwie podkarpackim

 



 1 RZUT PODKARPACKIEJ LIGI  w BIEGACH NARCIARSKICH, Puławy, 17.01.2020

Inauguracja Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Biegach Narciarskich odbyła się w Puławach, gdzie na starcie pojawiło się prawie 120 narciarzy w 14 kategoriach wiekowych.

Narciarze rywalizowali w biegach interwałowych w stylu klasycznym na dystansach od 200 metrów do 5 kilometrów a najmłodszy uczestnik miał zaledwie 7 lat.

Organizatorami zawodów byli:

  • MUKS Podkarpacie Jedlicze,
  • Ośrodek Sportów Zimowych KiczeraSki w Puławach,
  • Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski.

 

phoca thumb l img 20200117 122526Dzięki Stowarzyszeniu KiczeraSki i Panom Danielowi Brózda i Bogdan Szwede udało się przygotować trasy biegowe.

Perfekcyjny pomiar czasu zapewniła firma PIFSPORT, Pan Felicjan Piwowar. 

W zawodach udział wzięły następujące kluby: MKS Halicz Ustrzyki Dolne/SMS Ustrzyki Dolne, KS Speed Jasło, LUKS Ustianowa, UKS Partyzant Lubatowa, IKN Górnik Iwonicz, SP Korczyna, MUKS Podkarpacie Jedlicze.

Otwarcia zawodów dokonali: Prezes KiczeraSKI Pan Daniel Brózda, Pan Bodusław Szwede i Piotr Bril Prezes MUKS Podkarpacie Jedlicze i Radny Powiatu Krośnieńskiego.

Zmagania narciarzy obserwował  również Prezes Podkarpackiego Okręgowego Związku Sportowego Narciarskiego Pan Józef Szymbara. 

Na każdego uczestnika na mecie czekała ciepła herbata oraz ciepły posiłek.

Zwycięzcy otrzymali puchary, medale, dyplomy z rąk Burmistrz Gminy Jedlicze Pani Jolanty Urbanik oraz Pana Bogdana Szwede - KiczeraSki.

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Podkarpacie Jedlicze składa Serdeczne Podziękowanie wszystkim osobom zaangażowanym w organizację zawodów.

cccccccccc

 PODKARPACKA LIGA DZIECI i MŁODZIEŻY w NARCIARSTWIE ALPEJSKIEM
  • Patronat Honorowy:
    • Marszałek Sejmu RP VIII kadencji  - p. Marek Kuchciński
    • Marszałek Województwa Podkarpackiego - p. Władysław Ortyl





 

 Podkarpacka Liga w narciarstwie alpejskim - Mistrzostwa Ustrzyk Dolnych - przełożono na inny termin , Laworta - SKI (GS) »
  • slalom gigant        - godz. 9:00 - start I grupy
  • godz. 8:00-8:35    - odbiór numerków startowych oraz
  • godz. 8:45- 9:00   - oglądanie trasy
  • Zgłoszenia  (pobierz druk zgłoszenie plik Excel) (uwaga w razie trudności z obsługą formularza - instrukcja »
  • Zgłoszenie na drukach POZN prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Instrukcja zgłoszenia »

 

 

 Podkarpacka Liga w narciarstwie alpejskim - Zawody I - 27.01.2020, Laworta-SKI (slalom) »

 

Jury zawodów:

  • DT PZN                       - Paweł Sykała
  • Kierownik zawodów    - Bartłomiej Kądziołka
  • Sędzia Rozjemca:      - Czesław Luty

 

Poz. Nr. Nazwisko i Imię Rok Klub/miejscowość Bieg 1 Bieg 2 Czas strata PKT Pkt
zesp
                     
                     
  Kategoria: Przedszkolaki Dziewczeta - ur. w 2012 i młodsze             
1 10 Leśniak Zofia 2013 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:34,08   0:00,00 60 60
2 8 Gręda Agata 2013 UKS Śródmieście Przemyśl   0:40,62   0:06,54 50 50
3 3 Domagalska Aleksandra 2012 UKS Śródmieście Przemyśl   0:41,38   0:07,30 40 40
                     
                     
  Kategoria: Przedszkolaki Chłopcy - ur. w 2012 i młodsze             
1 11 Gajdek Tymoteusz 2012 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:31,47   0:00,00 60 60
2 13 Mielnik Fabian 2012 UKS Śródmieście Przemyśl   0:34,31   0:02,84 50 50
3 16 Sarnicki Antoni 2012 UKS Śródmieście Przemyśl   0:40,04   0:08,57 40 40
                     
  Kategoria: Dzieci młodsze - dziewczynki ur. w 2010-2011            
1 23 Leśniak Zuzanna 2011 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:49,29 0:49,70 1:38,99 0:00,00 60 60
2 22 Bernat Kaja 2010 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:50,31 0:52,58 1:42,89 0:03,90 50 50
                     
                     
  Kategoria: Dzieci młodsze - chłopcy ur. w 2010-2011            
1 25 Rogaliński Stefan 2010 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:52,49 0:55,75 1:48,24 0:00,00 60 60
2 26 Kokoszyński Franciszek 2011 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 1:01,59 1:04,12 2:05,71 0:00,00 50 50
                     
                     
  Kategoria: Dzieci starsze - dziewczynki ur. w 2008-2009            
1 30 Elmerych Maria 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:42,24 0:43,00 1:25,10 0:00,00 60 60
2 39 Leśniak Helena 2009 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:45,57 0:43,96 1:29,53 0:04,43 50 50
3 29 Kowalska Julia 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:45,15 0:46,43 1:31,58 0:06,48 40 40
                     
  Kategoria: Dzieci starsze - chłopcy ur. w 2008-2009            
1 48 Wiejowski Michał 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:44,43 0:45,54 1:29,97 0:00,00 60 60
2 61 Miszczak Adam 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:47,97 0:47,39 1:35,36 0:05,39 50 50
3 60 Kowalski Kamil 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:50,62 0:50,70 1:41,32 0:11,35 40 40
                     
  Kategoria:  Młodziczki ur. w 2006-2007              
1 71 Kądziołka Pola 2007 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:38,48 0:38,81 1:17,29 0:00,00 60 60
2 66 Strusiewicz Julia 2007 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:42,24 0:43,26 1:25,50 0:08,21 50 50
3 68 Dwornicka Michalina 2007 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:44,29 0:44,34 1:28,63 0:11,34 40 40
                     
  Kategoria:  Młodzicy ur. w 2006-2007              
1 77 Bernat Karol 2007 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:43,29 0:43,02 1:26,31 0:00,00 60 60
2 95 Witka Jakub 2006 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:47,26 0:47,28 1:34,54 0:08,23 50 50
3 82 Fischer Rafał 2006 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:53,36 0:52,11 1:45,47 0:19,16 40 40
                     
  Kategoria:  Juniorki młodsze ur. w 2004-2005            
1 90 Węglowska Laura 2005 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:43,71 0:41,79 1:25,50 0:00,00 60 60
2 140 Wolan Sylwia 2005 UKS Gwoździk w Gwoźnicy Dolnej 1:01,62 1:04,05 2:05,67 0:40,17 50 50
3 143 Daszykowska Natalia 2004 UKS Gwoździk w Gwoźnicy Dolnej 1:05,98 1:18,32 2:24,30 0:58,80 40 40
                     
                     
  Kategoria:  Juniorzy młodsi ur. w 2004-2005            
1 99 Osiadacz Brian 2004 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:35,29 0:36,44 1:11,73 0:00,00 60 60
2 102 Gajdek Filip 2005 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:38,01 0:39,35 1:17,36 0:05,63 50 50
3 94 Darosz Kacper 2005 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:40,49 0:40,46 1:20,95 0:09,22 40 40
                     
  Kategoria:  Juniorki ur. w 1999-2003              
1 132 Gawlik Jagoda 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:40,70 0:40,02 1:20,72 0:00,00 60 60
2 105 Radwańska Magdalena 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:55,83 0:56,54 1:52,37 0:31,65 50 50
                     
                     
  Kategoria:  Juniorzy ur. w 1999-2003              
1 109 Babiarz Dawid 2002 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:37,27 0:37,08 1:14,35 0:00,00 60 60
2 147 Wcisło Rafał 1999 UKS Gwoździk w Gwoźnicy Dolnej 0:55,50 0:51,32 1:46,82 0:32,47 50 50
3 145 Drozd Krystian 2003 UKS Gwoździk w Gwoźnicy Dolnej 0:54,60 0:54,58 1:49,18 0:34,83 40 40
                     
                     
  Kategoria:  Seniorki ur. w 1980-1998              
1 116 Danielak Agnieszka 1983 KN Przemyśl SKI 1:25,34 1:21,84 2:47,18 0:00,00 60 60
                     
                     
  Kategoria:  Mastersi ur. w 1979 i starsze              
1 149 Tondera Mariusz 1973 UKS Gwoździk w Gwoźnicy Dolnej 0:48,01 0:45,65 1:33,66 0:00,00 60 60
2 130 Elmerych Paweł 1975 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:48,25 0:46,62 1:34,87 0:01,21 50 50
3 150 Nowak Piotr 1971 UKS Gwoździk w Gwoźnicy Dolnej 0:53,37 0:51,97 1:45,34 0:11,68 40 40


KLASYFIKACJA KLUBOWA  
M-ce Klub pkt
1 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 1907
2 UKS Gwoździk w Gwoźnicy Dolnej 460
3 UKS Śródmieście Przemyśl 297
4 KN Przemyśl SKI 140
5 SKN Jasło 130
6 KS Vertical 52

 

 


Podkarpacka Liga w narciarstwie alpejskim -  zawody II - 27.01.2020 - Przemyśl - przełożono na inny termin »




 

 

Finał Wojewódzkich Igrzysk w Biegach Narciarskich, 15.02.2020 - Ustjanowa G.

Finał Wojewódzkich Igrzysk w Biegach Narciarskich, 15.02.2020 - Ustjanowa G.


15 lutego rywalizowali chłopcy i dziewczęta  urodzeni w 2007 i młodsi oraz urodzeni w 2005-2006

Łącznie  rywalizacji uczestniczyło 191 zawodników i zawodniczek z 15 szkól naszego  województwa.

Foto: Andrzej Mikulski

 

 

Igrzyska Młodziezy Szkolnej

Igrzyska Dzieci

 

Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski

Adres biura:

Hala Sportowa przy SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 19 A (parter)
38-700 Ustrzyki Dolne

Tel. 13 493 95 02

Administracja:
Krzysztof Lachowski
sport@ustrzyki-dolne.pl
tel. 602324019

Statystyka

Odsłon artykułów:
292526
2020 © Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych

stat4u
Powered by Joomla 1.7 Templates