Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim i Biegach Narciarskich - 2020

Utworzono: środa, 22 April 2020 06:09

 ORLEN OIL 
    - GŁÓWNY SPONSOR LIGI
Logo Orlen Oil

dofinansowanie fill 450x150






UWAGA: ZMIANA TERMINU 

Uroczystego Podsumowania Podkarpackiej Ligi w Narciarstwie Alpejskim i Biegowym zaplanowanego na 9 maja 2020 r. 

Zmiana spowodowana jest pandemią  COVID-19. 

Ewentualny nowy termin podamy natychmiast, jak tylko będzie to możliwe.




Jednocześnie organizatorzy serdecznie dziękują

wszystkim zawodniczkom i zawodnikom za udział w  poszczegolnych zawodach Ligi

oraz gratulują najlepszym, w klasyfikacjach końcowych Lig, biegaczkom i biegaczom narciarskim
a także alpejkom i alpejczykom.


 

Dziękujemy również wszystkim sponsorom, zarówno głównym, jak i pozostałym, którzy wsparli tegoroczne zmagania narciarzy.


 

Kolejne podziękowanie skladamy właścicielom stacji narciarskich i tras biegowych, współorganizatorm, sędziom, pracownikom biur zawodów oraz ekip technicznych
a także rodzicom. Bez ich zaangażowania i wsparcia Podkarpacka Liga nie mogłaby się odbyć.


 

Wszystkich wyżej wymienionych zapraszamy do wpółpracy w Podkarpackiej Lidzie w 2021 roku.

Mamy nadzieję, że zarówno aura jak pozostałe okoliczności będą sprzyjały narciarzom




 

  • Patronat Honorowy:
    • Marszałek Sejmu RP VIII kadencji  - p. Marek Kuchciński
    • Marszałek Województwa Podkarpackiego - p. Władysław Ortyl

 

 

 Narciarstwo alpejskie:




Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim »

Uwaga: poniższa klasyfikacja jest jeszcze nieocicjalna. 

Wyniki:




zyga i inni




Biegi Narciarskie:

 




 Orlen Oil

 
 

 

 
 

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim oraz w Narciarstwie Biegowym 2020 odbędzie się w sezonie zimowym 2020 na stokach narciarskich w Ustrzykach Dolnych, Przemyślu, Strzyżowie i Arłamowie oraz na trasach narciarstwa biegowego w Ustianowej Górnej k. Ustrzyk Dolnych, Jaśle, Jedliczu, Puławach i na trasie rezerwowej w Mucznem.

 

 

IMG 6191 A

mmmmmm

IMG 1162
Nie we wszystkich szkołach i miejscowościach województwa istnieją szkolne kluby a dzieci i młodzież uprawiający tam sporty zimowe nie mają możliwości konfrontacji swych umiejętności bowiem w zawodach związkowych mogą brać udział tylko zawodnicy posiadający licencje sportowe i zrzeszeni w klubach. Aby umożliwić tym młodym sportowcom udział w rywalizacji sportowej POZN kilka lat temu podjął inicjatywę organizacji wojewódzkiej ligi dzieci i młodzieży, w której mogą brać udział również zawodnicy niezrzeszeni a uprawiający sporty zimowe.

 

   pozn fb  PZNsvg  


dofinansowanie fill 450x150 Laworta SKI wh logoabm logo marsz ortyl


stopka 3 KN SKI
 
 

VVVVVVV


Pragniemy jednocześnie poinformować, że Patronat Honorowy nad w/w imprezą objął Pan Marek Kuchciński Marszałek Sejmu RP VIII Kadencji.


Zgłoszenia:

Pilne: Przed dokonaniem zgłoszenia - zapoznaj się z poniższą instrukcją

1. Kliknij w pasek rozwijany i znajdź swój klub
2. Po znalezieniu klubu kliknij na przycisk "Znajdź zawodników klubu z bazy"
3. Wpisz "tak" w kolumnie A przy zawodniku, jeżeli startuje w danych zawodach
4. Jeżeli w kolumnie D brak danych r. ur. - proszę usupełnić (obecnie wiersz na zielono i trzcionka kolor czerwony). Dotyczy również braku pozostałych danych.
5. Jeżeli chcesz dopisać nowego uczestnika - kliknij przycisk "Dopisz nowego zawodnika". To samo dotyczy nowego klubu i jego zawodników. W wierszu - pierwszym wolnym - wpisz dane: nr licencji PZN, Nazwisko i imię, rok urodzenia, klub.
6. Przejdź do arkusza "lista zgłoszonych". Zminimalizuj obszar wydruku - kliknij na przycisk "min.". Zapisz plik z dodatkiem nazwy klubu i wyslij na adres organizatora zawodów. Następnie wydrukuj, podpisz i przedłuż w wersji papierowej organizatorom do biura zawodów.


Terminarz zawodów w narciarstwie alpejskim:

Lp.

Data

Miejsce

Nazwa

Organizator

Rodzaj

1.

27.01.2020

Ustrzyki Dolne

Stacja narciarska Laworta SKI

Podkarpacka Liga Dzieci 
i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim - Zawody Otwarcia

·  POZN Ustrzyki Dolne

·  Stacja narciarska Gromadzyń

·  UKN Laworta Ustrzyki Dolne

·  Urząd Miejski 
w Ustrzykach Dolnych

Slalom

2.

przełożono

Przemyśl

Stok POSiR Przemyśl

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim - Zawody II

• POZN Ustrzyki Dolne
• POSiR Przemyśl

Slalom Gigant

3.

03.02.2020

Ustrzyki Dolne - Laworta SKI

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim – Mistrzostwa Ustrzyk Dolnych

  • POZN Ustrzyki Dolne
  • Laworta SKI
  • Urzad Miejski Ustrzyki D olne
  • UKN Laworta

Slalom gigant

4

1.03.2020

Ustrzyki Dolne

Stacja Narciarska Laworta-SKI

Brzegi Dolne

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim - Memoriał Olka Ostrowskiego

·  POZN Ustrzyki Dolne

·  Stacja narciarska Laworta - SKI

·  UKN Laworta Ustrzyki Dolne

·  Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych

Slalom Gigant

5

4.03.2020

Arłamów
OW Arłamów

Podkarpacka Liga Dzieci 
i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim - Puchar Arłamowa

·  POZN Ustrzyki Dolne

·  Stacja narciarska Arłamów

·  UKN Laworta Ustrzyki Dolne

Slalom

lub slalom gigant

6

14.03.2020

Ustrzyki Dolne

Stacja Narciarska Laworta-SKI

Brzegi Dolne

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim – Puchar Laworty

·  POZN Ustrzyki Dolne

·  Stacja narciarska Laworta - SKI

·  UKN Laworta Ustrzyki Dolne

·  Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych

Slalom Gigant

 


Terminarz zawodów w narciarstwie biegowym:

Lp.

Data

Miejsce

Nazwa

Organizator

Rodzaj

1.

przełożono

Ustrzyki Dolne

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Biegach Narciarskich – I rzut

• POZN Ustrzyki Dolne
• NSS Ustrzyki Dolne
• MKS Halicz Ustrzyki Dolne
• Urząd Miejski Ustrzyki D.

Bieg dyst. – styl CL

2.

17.01.2020

Jedlicze

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Biegach Narciarskich – II rzut

• POZN Ustrzyki Dolne
• MUKS Podkarpacie Jedlicze
• Urząd Miasta Jedlicze

Bieg dyst. – styl F

3.

15.02.2020

Ustianowa - szczyt Holica


Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Biegach Narciarskich – III rzut

• POZN Ustrzyki Dolne
• UKS Lotnik Ustianowa 
• Urząd Miejski Ustrzyki D.

Bieg dyst. – styl CL

4

12.02.2020

Puławy

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Biegach Narciarskich – IV rzut

• POZN Ustrzyki Dolne
• MUKS Podkarpacie Jedlicze
• Urząd Miejski Jedlicze

Bieg dyst. – styl CL

5

28.02.2020

Ustrzyki Dolne/

Muczne

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Biegach Narciarskich – V rzut

• POZN Ustrzyki Dolne
• NSS Ustrzyki Dolne
• MKS Halicz Ustrzyki Dolne
• Urząd Miejski Ustrzyki D.

Bieg dyst. – styl CL


Zakończenie zawodów:

1

9.05.2020

Arłamów 1,

38-700 Ustrzyki Dolne,

Uroczyste Podsumowanie Podkarpackiej Ligi

w Narciarstwie Alpejskim i Biegowym

• POZN Ustrzyki Dolne
• OW Arłamów

Gala sportu

 




 nnnnnn

 PODKARPACKA LIGA DZIECI i MŁODZIEŻY w BIEGACH NARCIARSKICH

Biegi Narciarskie:



  • Pozostałe informacje
    Patronat 
    Honorowy:
    • Marszałek Sejmu RP VIII kadencji  - p. Marek Kuchciński
    • Marszałek Województwa Podkarpackiego - p. Władysław Ortyl



Warunki 

 PODKARPACKA LIGA DZIECI i MŁODZIEZY W BIEGACH NARCIARSKICH - Puławy, 7.03.2020


PODKARPACKA LIGA  w BIEGACH NARCIARSKICH - III Rzut, trasa Holica w Ustjanowej, k. Ustrzyk D., 15.02.2020

 Najlepsi na mecie:

    DYSTANS 0,5 KM - dzieci młodsze - dziewczęta ur. w 2012 i mł.  
                 
msc nr
start
Nazwisko i Imię Rok ur. Klub/miejscowość Wynik STRATA Pkt 
ind
Pkt 
zesp
1 205 CIBOROWSKA Tatiana 2012 KS Speed Jasło 0:02:47,5 0:00,0 60 60
2 208 HALERZ Julia 2012 KS Speed Jasło 0:03:10,8 +00:23,3 50 50
3 228 WROBLEWSKA Milena 2013 KS Speed Jasło 0:03:56,7 +01:09,2 40 40
                 
    DYSTANS 0,5 KM - dzieci młodsze - chłopcy ur. w 2012 i mł.    
                 
1 217 CUPEK Adam 2012 KS Speed Jasło 0:02:15,8 0:00,0 60 60
2 209 KOBAK Dorian 2012 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:02:16,4 +00:00,6 50 50
3 235 SZCZUREK Filip 2013 Korczyna 0:02:36,9 +00:21,1 40 40
                 
    DYSTANS 1,0  KM - dzieci młodsze - dziewczęta - ur. 2010-2011    
                 
1 233 MICHALAK Jagoda 2010 UKS Partyzant Lubatowa 0:03:12,2 0:00,0 60 60
2 237 SZPAK Larissa 2011 LUKS USTIANOWA 0:03:47,9 +00:35,7 50 50
3 227 PITRUS Lena 2011 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:04:35,3 +01:23,1 40 40
                 
    DYSTANS 1,0  KM - dzieci młodsze - chłopcy - ur. 2010-2011    
                 
1 250 DUTKA Stanisław 2010 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:02:42,4 0:00,0 60 60
2 252 WANTUCH Łukasz 2011 LUKS USTIANOWA 0:03:21,2 +00:38,8 50 50
3 187 WŁADYKA Wojciech 2010 KS Speed Jasło 0:04:55,8 +02:13,4 40 40
                 
    DYSTANS 2,0 KM  - dzieci młodsze - dziewczęta ur. w 2008-2009:    
                 
1 127 GERMAŃSKA Oliwia 2008 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:08:22,0 0:00,0 60 60
2 131 PATLEWICZ Oliwia 2008 UKS Partyzant Lubatowa 0:08:25,3 +00:03,3 50 50
3 149 SĘDZIMIR Magdalena 2009 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:08:31,2 +00:09,2 40 40
                 
    DYSTANS 2,0 KM  KM - dzieci młodsze - chłopcy ur. w 2008-2009 r.:    
                 
1 173 MARCISZ Szymon 2008 SP Korczyna 0:07:16,0 0:00,0 60 60
2 179 ZDZIEBA Szymon 2008 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:08:07,0 +00:51,0 50 50
3 181 BŁYSKAL Sławomir 2008 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:08:59,7 +01:43,7 40 40
                 
    DYSTANS 2,0 KM  - dzieci starsze -dziewczęta ur. w 2006-2007 r.:      
                 
1 40 MRÓZ Nikola 2006 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:07:07,9 0:00,0 60 60
2 28 FUNDANICZ Martyna 2006 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:07:15,1 +00:07,2 50 50
3 31 WINNICKA Jagoda 2006 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:07:19,3 +00:11,4 40 40
                 
    DYSTANS 2,0 KM  - dzieci starsze - chłopcy ur. w 2006-2007 r.    
                 
1 77 KAPUSNIAK Dominik 2006 LUKS USTIANOWA 0:06:31,4 0:00,0 60 60
2 82 MIKULSKI Arkadiusz 2006 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:06:33,0 +00:01,6 50 50
3 101 PÓŁCHŁOPEK Jakub 2006 SP Jedlicze 0:07:05,1 +00:33,7 40 40
                 
    Młodziczki ur. w 2004-2005 r.        
                 
1 261 KOŚCIAŃSKA Julia 2004 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:07:36,7 0:00,0 60 60
2 17 CHOWANIEC Natalia 2005 SP Jaśliska 0:08:28,2 +00:51,5 50 50
3 16 ROGALIŃSKA Anna 2005 LUKS USTIANOWA 0:09:50,2 +02:13,5 40 40
                 
    Młodzicy ur. w 2004-2005 r.        
                 
1 70 TOMASZEK Hubert 2005 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:05:36,0 0:00,0 60 60
2 260 BISKUP Jakub 2004 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:05:49,6 +00:13,6 50 50
3 259 OZGA Jarosław 2004 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:05:52,1 +00:16,1 40 40
                 
    Juniorki młodsze ur. w 2002-2003 r.        
                 
1 265 KŁODOWSKA Kaja 2003 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:06:45,8 0:00,0 60 60
2 267 SIDOR Paulina 2002 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:06:50,6 +00:04,8 50 50
3 264 KWAŚNIK Emilia 2003 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:06:53,6 +00:07,8 40 40
                 
                 
    Juniorzy młodsi ur. w 2004-2005 r.        
                 
1 270 MRÓZ Kamil 2003 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:05:41,4 0:00,0 60 60
2 268 OZGA Kamil 2003 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:05:55,6 +00:14,2 50 50
                 
    OPEN KOBIETY  ur. w 2001 i starsze        
                 
1 273 SZYSZKA Andżelika 1995 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:05:27,2 0:00,0 60 60
2 272 PASTERCZYK Paula 1998 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:06:45,5 +01:18,3 50 50
3 271 CHWOSTYK Jolanta 2001 LUKS USTIANOWA 0:07:02,8 +01:35,6 40 40
                 
    OPEN MĘŻCZYZN ur. w 2001 i starsi        
                 
1 291 CIBOROWSKI Damian 1973 KS Speed Jasło 0:10:22,0 0:00,0 60 60
2 283 CIBOROWSKI Alan 2000 KS Speed Jasło 0:10:33,5 +00:11,5 50 50
3 292 KONIK Jacek 1970 LUKS USTIANOWA 0:10:47,2 +00:25,2 40 40



Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Igrzyska Dzieci



PODKARPACKA LIGA  w BIEGACH NARCIARSKICH - II Rzut, trasa Holica w Ustjanowej, k. Ustrzyk D., 25.01.2020

DSC02362 foto: Andrzej Mikulski Logo Orlen Oil DSC02488
   ORLEN OIL 
    - GŁÓWNY SPONSOR LIGI
                  

Zawody odbyły się w środkowej partii Żukowa na szczycie góry Holica (768 m n.p.m.). Na starcie stanęło ponad 115 zawodników i zawodniczek z V zespołów.

Jury Zawodów:

  • DT PZN - Bogdan Kwaśnik
  • Kierownik Zawodów - Bogdan Zwarycz
  • Sędzia Główny - Marek Góra

Organizatorami biegów byli:

• Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski
• Urząd Miejski Ustrzyki Dolne
• Narciarska Szkoła Sportowa w Ustrzykach Dolnych
• MKS Halicz Ustrzyki Dolne
• Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne

 Patronat honorowy:
• Pan Marek Kuchciński – Marszałek Sejmu RP VIII kadencji
• Pan Władysław Ortyl - Marszałek Województwa Podkarpackiego
• Pan Bartosz Romowicz - Burmistrz Ustrzyk Dolnych

W uroczystej dekoracji najlepszych zawodników II rzutu Ligi uczestniczyli:

  • Józef Szymbara - Prezes Podkarpackiedo Okregowego Związku Narciarskiego
  • Bogdan Zwarycz - Kierownik Zawodow
  • Bogdan kwaśnik - Delegat technkiczny PZN

W poszczególnych konkurencjach zwyciężali:

    DYSTANS 0,5 KM - dzieci młodsze - dziewczęta ur. w 2012 i mł.  
                 
msc nr
start
Nazwisko i Imię Rok ur. Klub/miejscowość Wynik STRATA Pkt 
ind
Pkt 
zesp
1 1 HALERZ Julia 2012 KS Speed Jasło 0:02:10,5 0:00,0 60 60
2 5 CIBOROWSKA Tatiana 2012 KS Speed Jasło 0:02:10,9 +00:00,4 50 50
3 2 SOPATA Anna 2012 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:02:24,2 +00:13,7 40 40
                 
    DYSTANS 0,5 KM - dzieci młodsze - chłopcy ur. w 2012 i mł.    
                 
1 8 CUPEK Adam 2012 KS Speed Jasło 0:01:52,1 0:00,0 60 60
2 7 KOBAK Dorian 2013 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:02:05,0 +00:12,9 50 50
3 6 KAPUŚNIAK Szymon 2013 LUKS USTIANOWA 0:02:33,7 +00:41,6 40 40
                 
    DYSTANS 1,0  KM - dzieci młodsze - dziewczęta - ur. 2010-2011    
                 
1 9 FUNDANICZ Maja 2010 LUKS USTIANOWA 0:06:16,8 0:00,0 60 60
2 10 DUTKA Hanna 2011 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:06:28,2 +00:11,4 50 50
3 21 ROGALIŃSKA Oliwia 2011 LUKS USTIANOWA 0:06:41,3 +00:24,5 40 40
                 
    DYSTANS 1,0  KM  - dzieci młodsze - chłopcy - ur. 2010-2011
                 
1 27 DUTKA Stanisław 2010 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:05:45,3 0:00,0 60 60
2 24 WŁADYKA Wojciech 2010 KS Speed Jasło 0:06:18,7 +00:33,4 50 50
3 26 WANTUCH Łukasz 2011 LUKS USTIANOWA 0:07:02,4 +01:17,1 40 40
                 
    DYSTANS 2,0 KM  - dzieci młodsze - dziewczęta ur. w 2008-2009 r.:
                 
1 36 GERMAŃSKA Oliwia 2008 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:11:30,5 0:00,0 60 60
2 38 SĘDZIMIR Magdalena 2009 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:12:19,2 +00:48,7 50 50
3 28 RYMAROWICZ Wiktoria 2008 LUKS USTIANOWA 0:12:49,5 +01:19,0 40 40
                 
    DYSTANS 2,0 KM  KM - dzieci młodsze - chłopcy ur. w 2008-2009 r.:
                 
1 47 ZDZIEBA Szymon 2008 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:11:28,2 0:00,0 60 60
2 48 BŁYSKAL Sławek 2008 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:13:25,7 +01:57,5 50 50
3 50 KONCEWICZ Kacper 2008 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:13:29,6 +02:01,4 40 40
                 
    DYSTANS 2,0 KM   - dzieci starsze -dziewczęta ur. w 2006-2007 r.:  
                 
1 56 FUNDANICZ Martyna 2006 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:10:12,4 0:00,0 60 60
2 52 WINNICKA Jagoda 2006 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:10:41,3 +00:28,9 50 50
3 61 MISZCZAK Hanna 2006 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:10:56,5 +00:44,1 40 40
                 
    DYSTANS 2,0 KM   - dzieci starsze - chłopcy ur. w 2006-2007 r.
                 
1 76 MIKULSKI Arkadiusz 2006 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:09:26,8 0:00,0 60 60
2 72 KAPUŚNIAK Dominik 2006 LUKS USTIANOWA 0:09:37,0 +00:10,2 50 50
3 79 CHRZĄSZCZ Oliwier 2006 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:10:46,9 +01:20,1 40 40
                 
    DYSTANS 3,0 KM  - młodziczki ur. w 2004-2005 r.    
                 
1 83 KOŚCIAŃSKA Julia 2005 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:16:32,6 0:00,0 60 60
                 
    DYSTANS 3,0 KM (3 DUŻE PĘTLE) - młodzicy ur. w 2004-2005 r.    
                 
1 86 TOMASZEK Hubert 2005 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:12:33,5 0:00,0 60 60
2 85 OZGA Jarosław 2004 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:12:41,5 +00:08,0 50 50
3 92 DYBKA Radosław 2004 KS Speed Jasło 0:13:02,4 +00:28,9 40 40
                 
    DYSTANS 5,0 KM - juniorki młodsze ur. w 2004-2005 r.  
                 
1 94 KŁODOWSKA Kaja 2003 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:19:36,3 0:00,0 60 60
2 96 CIBOROWSKA Roksana 2003 KS Speed Jasło 0:19:51,8 +00:15,5 50 50
3 93 SIDOR Paula 2002 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:19:52,0 +00:15,7 40 40
                 
    DYSTANS 5,0 KM - juniorzy młodsi ur. w 2004-2005 r.  
                 
1 99 OZGA Kamil 2003 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:16:43,5 0:00,0 60 60
1 98 MRÓZ Kamil 2003 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:18:27,9 +01:44,4 60 60
1 97 SYMULA Kacper 2003 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:20:39,6 +03:56,1 60 60
                 
    DYSTANS 5,0 KM  - OPEN KOBIETY  ur. w 2001 i starsi  
                 
1 100 SZYSZKA Andżelika 1995 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:18:08,6 0:00,0 60 60
2 104 KONIK Zuzanna 2000 LUKS USTIANOWA 0:21:12,8 +03:04,2 50 50
3 102 PASTERCZYK Paula 1998 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:23:10,5 +05:01,9 40 40
                 
    DYSTANS 5,0 KM - OPEN MĘŻCZYZN ur. w 2001 i starsi      
                 
1 108 FUNDANICZ Paweł 1985 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:16:02,5 0:00,0 60 60
2 112 GLEŃ Robert 1976 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:16:31,2 +00:28,7 50 50
3 109 KONIK Jacek 1970 LUKS USTIANOWA 0:16:44,8 +00:42,3 40 40

Celem zawodów jest:
• upowszechnianie narciarstwa biegowego
• podnoszenie poziomu sportowego zawodników zrzeszonych w klubach narciarskich na terenie woj. Podkarpackiego
• współzawodnictwo sportowe i propagowanie aktywnych form wypoczynku wśród dzieci i młodzieży szkolnej z terenu województwa podkarpackiego.
• Integracja środowiska narciarskiego w województwie podkarpackim



 1 RZUT PODKARPACKIEJ LIGI  w BIEGACH NARCIARSKICH, Puławy, 17.01.2020

Inauguracja Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Biegach Narciarskich odbyła się w Puławach, gdzie na starcie pojawiło się prawie 120 narciarzy w 14 kategoriach wiekowych.

Narciarze rywalizowali w biegach interwałowych w stylu klasycznym na dystansach od 200 metrów do 5 kilometrów a najmłodszy uczestnik miał zaledwie 7 lat.

Organizatorami zawodów byli:

  • MUKS Podkarpacie Jedlicze,
  • Ośrodek Sportów Zimowych KiczeraSki w Puławach,
  • Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski.

phoca thumb l img 20200117 122526Dzięki Stowarzyszeniu KiczeraSki i Panom Danielowi Brózda i Bogdan Szwede udało się przygotować trasy biegowe.

Perfekcyjny pomiar czasu zapewniła firma PIFSPORT, Pan Felicjan Piwowar. 

W zawodach udział wzięły następujące kluby: MKS Halicz Ustrzyki Dolne/SMS Ustrzyki Dolne, KS Speed Jasło, LUKS Ustianowa, UKS Partyzant Lubatowa, IKN Górnik Iwonicz, SP Korczyna, MUKS Podkarpacie Jedlicze.

Otwarcia zawodów dokonali: Prezes KiczeraSKI Pan Daniel Brózda, Pan Bodusław Szwede i Piotr Bril Prezes MUKS Podkarpacie Jedlicze i Radny Powiatu Krośnieńskiego.

Zmagania narciarzy obserwował  również Prezes Podkarpackiego Okręgowego Związku Sportowego Narciarskiego Pan Józef Szymbara. 

Na każdego uczestnika na mecie czekała ciepła herbata oraz ciepły posiłek.

Zwycięzcy otrzymali puchary, medale, dyplomy z rąk Burmistrz Gminy Jedlicze Pani Jolanty Urbanik oraz Pana Bogdana Szwede - KiczeraSki.

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Podkarpacie Jedlicze składa Serdeczne Podziękowanie wszystkim osobom zaangażowanym w organizację zawodów.

 


cccccccccc




 PODKARPACKA LIGA DZIECI i MŁODZIEŻY w NARCIARSTWIE ALPEJSKIEM

 Narciarstwo alpejskie:




  • Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim »

 


 

Wyniki, informacje:



zyga i inni


Patronat Honorowy:

  • Marszałek Sejmu RP VIII kadencji  - p. Marek Kuchciński
  • Marszałek Województwa Podkarpackiego - p. Władysław Ortyl




 




 

Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski

Adres biura:

Hala Sportowa przy SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 19 A (parter)
38-700 Ustrzyki Dolne

Tel. 13 493 95 02

Administracja:
Krzysztof Lachowski
sport@ustrzyki-dolne.pl
tel. 602324019

Statystyka

Odsłon artykułów:
346115
2020 © Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych

stat4u
Powered by Joomla 1.7 Templates