XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych - PODKARPACKIE 2018

Utworzono: niedziela, 25, February 2018 14:42

 

 

d490eb99abe0d3e0e83497e6ca849376
     AKTUALNOŚCIiii

plakat ustrzyki

W dniach 20.02 - 6.03.2018 w Ustrzykach Dolnych odbędą się konkurencje  narciarstwa biegowego, alpejskiego i snowboardu w ramach XXIV OOM - Podkarpackie 2018. Biegi rozgrywane są na strasie w Ustjanowej G. a konkurencje alpejskie i snowboard na trasach Gromadzynia i Laworty.

(Aktywuj poniższy przycisk: Czytaj więcej)

W dniach 1-3.03.2018 oprócz rywalizacji w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Mlodzieży w Sportach Zimowych - Podkarpackie 2018 o medale również walczyli  młodsi alpejczycy w ramach Mistrzostw Polski Młodzików, natomiast w dniach 5-6 marca rozgrywane sa również Mistrzostwa Polski Juniorów - Zawody FIS. Na starcie oprócz zawodników z Polski stanęło kilkunastu alpejczyków z Ukrainy, Islandii, Słowacji i Litwy.

 XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

NARCIARSTWO ALPEJSKIE

Wyniki i galerie rozegranych konkurencji alpejskich:

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - ZAWODY FIS:  5-6.03.2018:

 

 

XXIX OOM - PODKARPACKIE 2018 - JUNIORZY A:  4-6.03.2018:

 

JUNIORZY B 1-3.03.2018:

 

MEDALIŚCI

 Imię i nazwisko sportowcaKonkurencjaMedalWojewództwoKlub
1 Nicholas Czarnik Super gigant M - JUNIOR B małopolskie F2 Dawidek Team
2 Piotr Browarski Super gigant M - JUNIOR B małopolskie UKS Mitanski Zakopane
3 Jan Zakrzewski Super gigant M - JUNIOR B małopolskie MUKS Śmig Zakopane
4 Katarzyna Hreśka Super gigant K - JUNIOR B małopolskie KS Firn Zakopane
5 Patrycja Florek Super gigant K - JUNIOR B małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
6 Anna Skarbek-Malczewska Super gigant K - JUNIOR B małopolskie KS Firn Zakopane
7 Nicholas Czarnik Kombinacja alpejska M - JUNIOR B małopolskie F2 Dawidek Team
8 Bartosz Szkoła Kombinacja alpejska M - JUNIOR B małopolskie UKS Mitanski Zakopane
9 Błażej Budz Kombinacja alpejska M - JUNIOR B małopolskie Rusiński Ski-Max
10 Patrycja Florek Kombinacja alpejska K - JUNIOR B małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
11 Gabriela Hopek Kombinacja alpejska K - JUNIOR B małopolskie KKN Siepraw-Ski
12 Katarzyna Hreśka Kombinacja alpejska K - JUNIOR B małopolskie KS Firn Zakopane
13 Nicholas Czarnik Slalom gigant M - JUNIOR B małopolskie F2 Dawidek Team
14 Bartosz Szkoła Slalom gigant M - JUNIOR B małopolskie UKS Mitanski Zakopane
15 Jan Zakrzewski Slalom gigant M - JUNIOR B małopolskie MUKS Śmig Zakopane
16 Gabriela Hopek Slalom gigant K - JUNIOR B małopolskie KKN Siepraw-Ski
17 Katarzyna Hreśka Slalom gigant K - JUNIOR B małopolskie KS Firn Zakopane
18 Patrycja Florek Slalom gigant K - JUNIOR B małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
19 Jan Zakrzewski Slalom M - JUNIOR B małopolskie MUKS Śmig Zakopane
20 Bartosz Szkoła Slalom M - JUNIOR B małopolskie UKS Mitanski Zakopane
21 Błażej Budz Slalom M - JUNIOR B małopolskie Rusiński Ski-Max
22 Patrycja Florek Slalom K - JUNIOR B małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
23 Gabriela Hopek Slalom K - JUNIOR B małopolskie KKN Siepraw-Ski
24 Zuzanna Jarosz Slalom K - JUNIOR B małopolskie MUKS Śmig Zakopane
25 Paweł Pyjas Super gigant M - JUNIOR A małopolskie KKN Siepraw-Ski
26 Szymon Bębenek Super gigant M - JUNIOR A małopolskie KN Gondola Krynica
27 Michał Michalik Super gigant M - JUNIOR A mazowieckie NKN Warszawa
28 Zuzanna Czapska Super gigant K - JUNIOR A mazowieckie NKN Warszawa
29 Zofia Zdort Super gigant K - JUNIOR A mazowieckie NKN Warszawa
30 Julia Włodarczyk Super gigant K - JUNIOR A małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
31 Michał Michalik Kombinacja alpejska M - JUNIOR A mazowieckie NKN Warszawa
32 Paweł Pyjas Kombinacja alpejska M - JUNIOR A małopolskie KKN Siepraw-Ski
33 Filip Szadkowski Kombinacja alpejska M - JUNIOR A mazowieckie NKN Warszawa
34 Zofia Zdort Kombinacja alpejska K - JUNIOR A mazowieckie NKN Warszawa
35 Julia Włodarczyk Kombinacja alpejska K - JUNIOR A małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz
36 Helena Kubasiewicz Kombinacja alpejska K - JUNIOR A mazowieckie WKN Warszawa
37 Paweł Pyjas Slalom gigant M - JUNIOR A małopolskie KKN Siepraw-Ski
38 Michał Michalik Slalom gigant M - JUNIOR A mazowieckie NKN Warszawa
39 Jan Grodecki Slalom gigant M - JUNIOR A śląskie MKN Zryw Bielsko-Biała
40 Daria Krajewska Slalom gigant K - JUNIOR A śląskie KS Beskidy Bielsko-Biała
41 Magdalena Łuczak Slalom gigant K - JUNIOR A małopolskie UKS Mitanski Zakopane
42 Zofia Zdort Slalom gigant K - JUNIOR A mazowieckie WTS DeSki Warszawa
43 Paweł Pyjas Slalom M - JUNIOR A małopolskie KKN Siepraw-Ski
44 Jan Grodecki Slalom M - JUNIOR A śląskie MKN Zryw Bielsko-Biała
45 Alex Chyc Slalom M - JUNIOR A małopolskie AZS Zakopane
46 Magdalena Łuczak Slalom K - JUNIOR A małopolskie UKS Mitanski Zakopane
47 Daria Krajewska Slalom K - JUNIOR A śląskie KS Beskidy Bielsko-Biała
48 Julia Włodarczyk Slalom K - JUNIOR A małopolskie KS Narciarnia Nowy Sącz

 

WYNIKI:

 Konkurencja / Faza rozgrywekTermin rozgrywekWyniki
1. Super gigant M - JUNIOR B 01.03.2018 URL     
2. Super gigant K - JUNIOR B 01.03.2018 URL     
3. Kombinacja alpejska M - JUNIOR B 01.03.2018 URL     
4. Kombinacja alpejska K - JUNIOR B 01.03.2018 URL     
5. Slalom gigant M - JUNIOR B 02.03.2018 URL     
6. Slalom gigant K - JUNIOR B 02.03.2018 URL     
7. Slalom M - JUNIOR B 03.03.2018 URL     
8. Slalom K - JUNIOR B 03.03.2018 URL     
9. Super gigant M - JUNIOR A 04.03.2018 URL     
10. Super gigant K - JUNIOR A 04.03.2018 URL     
11. Kombinacja alpejska M - JUNIOR A 04.03.2018 URL     
12. Kombinacja alpejska K - JUNIOR A 04.03.2018 URL     
13. Slalom gigant M - JUNIOR A 05.03.2018 URL     
14. Slalom gigant K - JUNIOR A 05.03.2018 URL     
15. Slalom M - JUNIOR A 06.03.2018 URL     
16. Slalom K - JUNIOR A 06.03.2018 URL     

 

 



1 marca br. rywalizację rozpoczęli alpejczycy w kategorii Juniorów B. Juniorzy młodsi rozegrali konkurencję super giganta oraz kombinację alpejską.

W tych samych konkurencjach na stoku Laworty rywalizowali również młodsi zawodnicy w kategorii Juniorów i Juniorek "C"w ramach Mistrzostw Polski Młodzików.

Zawody alpejczyków rozpoczęły się od uroczystego lokalnego otwarcia tej części Olimpiady.

Uczestniczyli w niej przedstawiciele Komitetu Organizacyjnego wojewódzkiego i lokalnego. Władze samorządowe reprezenntowała W-ce Burmistrz Pani Katarzyna Sekuła. Polski Związek Narciarski Delegat Techniczny PZN Jerzy Piszczek. Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski - Józef Szymbara - Prezes Związku. Podkarpacką Federację Sportu Wiceprezes Eugeniusz Korbecki oraz członek Zarządu PFS  Zdzisław Myrda.

 VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV








 

BIEGI NARCIARSKIE

 

Informacje o rywalizacji biegaczy również na stronie OOM »»»

W ostatnim dniu zawodów biegowych w Hali Sportowej przy SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych odbyło się uroczyste zakończenie części biegowej i wręczenie nagród laureatom zawodów.

W uroczystości uczestniczyli:

  • Maria Kurowska - Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego
  • Bartosz Romowicz - Burmistrz Ustrzyk Dolnych
  • Józef Szymbara - Prezes Podkarpackiego Okręgowego Związku Narciarskiego
  • Włodzimierz Waluś - Delegat Techniczny PZN
  • Grzegorz Staręga - Przewodniczacy Komisji Biegów PZN
  • Marek Góra - Sedzia Główny Zawodów
  • Ryszard Miłosław Cybruch - Kierownik Zawodów

Spikerem i komentatorem 4-ro dniowych zmagań na trasie i podczas uroczystego zakończenia w hali sportowej był Kamil Fundanicz.

Podczas uroczystości dekoracji zwycięzców wystąpił zespół taneczny Shake Dan pod kierownictwem Katarzyny Ożóg, a także Franciszek Lach Bieszczadnik.


28377885 1582250655162058 4217472207187471356 n 1

Dwoma brązowymi medalami dla naszego województwa zakończyły się zmagania biegaczy narcia, którzy w ostatnim dniu zawodów rywalizowali w sztafetach sprinterskich. Medale zdobyły sztafeta z MUKS Podkarpacie Jedlicze w kategorii juniorek A w składzie: Pasterczyk Paula, Bril Oliwia. Drugi brąż wybiegały zawodniczki MKS Halicz Ustrzyki Dolne w składzie: Lizis Sabina i Polityńska Kinga.

W klasyfikacji klubowej najwyższą lokatę - ósmą, osiągnął MKS Halicz Ustrzyki D. (na 24 sklafikowane).  Natomiast w klasyfikacji województw podkarpackie zajęło V miejsce.

Złoto dla Izabeli Marcisz (SS PRZĄDKI SKI) w biegu  stylem klasycznym na dystansie 5km juniorek B w III dniu XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych - Podkarpackie 2018 w biegach narciarskich.

Foto: Zygmunt Krasowski


normal ae03edf1b91b4cdd79c8c30cad1cdbab

 

Rozpoczęła się również rywalizacja snowboardzistów. Bardzo duży sukces odniósł reprezentujący nasze województwo i UKS Malawę Michał Wilk, w konkurencji slalom równoległy juniorów B. Michał zdobył złoty medal. Bardzo dobrze zjeżdżał również jego brat Mateusz Wilk zajmując V miejsce.

W drugim dniu rywalizacji snowboardzistów bracia również odnieśli bardzo dobre wyniki. Michał zdobył srebrny medal, a Mateusz zajął wysokie IV miejsce.

 

Foto: Anna Furgała

 

 


W II dniu zawodów w biegach dystansowych stylem dowolnym najlepiej spisała się, tak jak 21.02, Marcisz Izabela SS PRZĄDKI SKI/SMS Z-ne. Iza zdobyła srebrny medal. Bardzo dobrze pobiegły dwie zawodniczki z Halicza, które zajęły kolejno Motyka Luiza VI miejsce i Polityńska Kinga VIII.


 

W I dniu zawodów w sprintach stylem dowolnym (F) w kategorii juniorek B z naszych zawodników reprezentujących województwo podkarpackie najlepiej pobiegła Izabela Marcisz - SS PRZĄDKI SKI/SMS Z-ne zdobywając brązowy medal. Bardzo dobrze pobiegła również Luiza Motyka - MKS Halicz Ustrzyki Dolne, która uplasowała się na VII miejscu.

6 IMG 5967

 


Organizatorami imprez w naszej Gminie są między innymi:

  • Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski
  • Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych

POZOSTAŁE KOMUNIKATY:

8 IMG 5979

 




 

 

ORGANIZATORZY xxx

Patronat Honorowy

Pan Marek Kuchciński - Marszałek Sejmu RP

Komitet honorowy, komitet organizacyjny »»»

 ORGANIZATORZY:

  • Polski Związek Narciarski
  • Urząd Marszałkowski woj. Podkarpackiego
  • Podkarpacka Federacja Sportu
  • Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski
  • Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
  • PPHU „ABM" Sp. z o.o. - Bronisław Mrugała - Ustrzyki Dolne
  • Uczniowski Klub Narciarski „LAWORTA” w Ustrzykach Dolnych
  • MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  • Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji
  • Ustrzycki Doln Kulktury
  • Bieszczadzki GOPR

 

KOMUNIKATY  nnn

OLIMPIADA 2018 logoSzczegółowe zasady organizacji XXIV OOM w Sportach Zimowych oraz Kalendarz imprezy.

Wszelkie informacje niezbędne dla uczestników Olimpiady znajdują się w Komunikacie Organizacyjnym Nr 1. Dodatkowo do pobrania jest już Kalendarz naszej imprezy.

Przypominamy, że każda osoba zgłaszająca swój udział w Olimpiadzie (zawodnicy, trenerzy, sędziowie, osoby towarzyszące) wypełniają stosowne „Oświadczenie”.

W Ustrzykach Dolnych przeprowadzone zostaną biegi narciarskie, konkurencje alpejskie oraz snowboard.

 


 

438324426

 

BIEGI NARCIARSKIE (19 – 25 luty 2018 r.):

Wyniki:

 Konkurencja / Faza rozgrywekTermin rozgrywekWyniki
1. Sprint - JUNIOR A 21.02.2018 URL     
2. Sprint - JUNIORKA A 21.02.2018 URL     
3. Sprint - JUNIOR B 21.02.2018 URL     
4. Sprint - JUNIORKA B 21.02.2018 URL     
5. Bieg łączony 10 km +10 km - JUNIOR A 22.02.2018 URL     
6. Bieg łączony 5 km + 5 km - JUNIORKA A 22.02.2018 URL     
7. Bieg indywidualny 10 km F - JUNIOR B 22.02.2018 URL     
8. Bieg indywidualny 7,5 km F - JUNIORKA B 22.02.2018 URL     
9. Bieg indywidualny 10 km C - JUNIOR A 24.02.2018 URL     
10. Bieg indywidualny 7,5 km C - JUNIOR B 24.02.2018 URL     
11. Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA A 24.02.2018 URL     
12. Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA B 24.02.2018 URL     
13. Sztafety sprinterskie - JUNIOR A 25.02.2018 URL     
14. Sztafety sprinterskie - JUNIOR B 25.02.2018 URL     
15. Sztafety sprinterskie - JUNIORKA A 25.02.2018 URL     
16. Sztafety sprinterskie - JUNIORKA B 25.02.2018 URL     

 Medaliści:

1 Mateusz Haratyk Sprint - JUNIOR A śląskie NKS Trójwieś Beskidzka
2 Wiktor Czaja Sprint - JUNIOR A małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
3 Michał Skowron Sprint - JUNIOR A dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
4 Klaudia Kołodziej Sprint - JUNIORKA A małopolskie LKS Witów Ski Mszana Górna
5 Weronika Kaleta Sprint - JUNIORKA A małopolskie LKS Markam Wiśniowa Osieczany
6 Iwona Piekarz Sprint - JUNIORKA A małopolskie LKS Markam Wiśniowa Osieczany
7 Dawid Damian Sprint - JUNIOR B małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
8 Jan Żółkiewski Sprint - JUNIOR B lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
9 Bartosz Głaz Sprint - JUNIOR B lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
10 Monika Skinder Sprint - JUNIORKA B lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
11 Eliza Rucka Sprint - JUNIORKA B śląskie MKS Istebna
12 Izabela Marcisz Sprint - JUNIORKA B podkarpackie SS Prządki Ski
13 Mateusz Haratyk Bieg łączony 10 km +10 km - JUNIOR A śląskie NKS Trójwieś Beskidzka
14 Maciej Popieluch Bieg łączony 10 km +10 km - JUNIOR A małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
15 Wiktor Czaja Bieg łączony 10 km +10 km - JUNIOR A małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
16 Weronika Kaleta Bieg łączony 5 km + 5 km - JUNIORKA A małopolskie LKS Markam Wiśniowa Osieczany
17 Klaudia Kołodziej Bieg łączony 5 km + 5 km - JUNIORKA A małopolskie LKS Witów Ski Mszana Górna
18 Klaudia Pytel Bieg łączony 5 km + 5 km - JUNIORKA A śląskie SS-R LZS Sokół Szczyrk
19 Michał Boreczek Bieg indywidualny 10 km F - JUNIOR B dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
20 Dawid Damian Bieg indywidualny 10 km F - JUNIOR B małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
21 Jan Żółkiewski Bieg indywidualny 10 km F - JUNIOR B lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
22 Eliza Rucka Bieg indywidualny 7,5 km F - JUNIORKA B śląskie MKS Istebna
23 Izabela Marcisz Bieg indywidualny 7,5 km F - JUNIORKA B podkarpackie SS Prządki Ski
24 Magdalena Kobielusz Bieg indywidualny 7,5 km F - JUNIORKA B śląskie SS-R LZS Sokół Szczyrk
25 Mateusz Haratyk Bieg indywidualny 10 km C - JUNIOR A śląskie NKS Trójwieś Beskidzka
26 Michał Skowron Bieg indywidualny 10 km C - JUNIOR A dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
27 Wiktor Czaja Bieg indywidualny 10 km C - JUNIOR A małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
28 Jan Żółkiewski Bieg indywidualny 7,5 km C - JUNIOR B lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
29 Michał Boreczek Bieg indywidualny 7,5 km C - JUNIOR B dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
30 Bartosz Głaz Bieg indywidualny 7,5 km C - JUNIOR B lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
31 Klaudia Kołodziej Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA A małopolskie LKS Witów Ski Mszana Górna
32 Klaudia Pytel Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA A śląskie SS-R LZS Sokół Szczyrk
33 Weronika Kaleta Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA A małopolskie LKS Markam Wiśniowa Osieczany
34 Izabela Marcisz Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA B podkarpackie SS Prządki Ski
35 Eliza Rucka Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA B śląskie MKS Istebna
36 Monika Skinder Bieg indywidualny 5 km C - JUNIORKA B lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
37 W.Czaja, M.Popieluch Sztafety sprinterskie - JUNIOR A małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
38 I.Wierzbowski, M.Skowron Sztafety sprinterskie - JUNIOR A dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
39 Ł.Bachleda, M.Sas Sztafety sprinterskie - JUNIOR A małopolskie KS Obidowiec Obidowa
40 M.Zdziechowski, M.Boreczek Sztafety sprinterskie - JUNIOR B dolnośląskie MKS Karkonosze Jelenia Góra
41 D.Damian, P.Kuruc Sztafety sprinterskie - JUNIOR B małopolskie KS Jedność Nowy Sącz
42 D.Ciećko, B.Głaz Sztafety sprinterskie - JUNIOR B lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
43 W.Kaleta, I.Piekarz Sztafety sprinterskie - JUNIORKA A małopolskie LKS Markam Wiśniowa Osieczany
44 A.Gucwa, M.Kocemba Sztafety sprinterskie - JUNIORKA A małopolskie LKS Cerbud Ptaszkowa
45 P.Pasterczyk, O.Bril Sztafety sprinterskie - JUNIORKA A podkarpackie MUKS Podkarpacie Jedlicze
46 M.Kuśmierz, M.Skinder Sztafety sprinterskie - JUNIORKA B lubelskie MULKS GR Oscar Tomaszów Lub.
47 E.Rucka, M.Wojtyła Sztafety sprinterskie - JUNIORKA B śląskie MKS Istebna
48 S.Lizis, K.Polityńska Sztafety sprinterskie - JUNIORKA B podkarpackie MKS Halicz Ustrzyki Doln

Klasyfikacja województw zawodów:

1 MŁP MAŁOPOLSKIE 330
2 ŚL ŚLĄSKIE 212
3 DŚL DOLNOŚLĄSKIE 118
4 LBL LUBELSKIE 104
5 PKR PODKARPACKIE 87
6 MAZ MAZOWIECKIE 32
7 PDL PODLASKIE 12

Klasyfikacja klubowa zawodów:
M-c Klub                                            PKT
1 MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA 118
2 MULKS GR OSCAR TOMASZÓW L. 104
3 KS JEDNOŚĆ NOWY SĄCZ 96
4 LKS "MARKAM" WIŚNIOWA OSIECZANY 66
5 LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA 55
6 SSR LZS SOKÓŁ SZCZYRK 54
7 KS OBIDOWIEC OBIDOWA 52
8 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 46

Klasyfikacja medalowa województw zawodów:
M-c Województwo ZŁ SR BR
1 MAŁOPOLSKIE    6   7    5
2 ŚLĄSKIE             4   4    2
3 LUBELSKIE         3   2    5
4 DOLNOŚLĄKIE    2   2    1
5 PODKARPACKIE 1   1    3

Sztafety sprinterskie - 25.02.2018:

Kategoria - Junior A -sztafety sprinterskie CL (2 x 3 x 1,4km)


1 KS JEDNOŚĆ NOWY SĄCZ MŁP: Czaja Wiktor Popieluch Maciej 024:43,9 I 180 15
2 MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA I DŚL: Wierzbowski Ireneusz Skowron Michał 25:31,92 II 150 12
3 KS OBIDOWIEC OBIDOWA MŁP: Bachleda Łukasz Sas Maciej 26:43,53 II 120 10

Kategoria - Juniorka A - sztafety sprinterskie CL (2 x 3 x 1,7 km)

1 LKS "MARKAM" WIŚNIOWA OSIECZANY MŁP Kaleta, Weronika Piekarz Iwona 31:03,51 I 180 15
2 LKS CERBUD PTASZKOWA MŁP Gucwa Agnieszka, Kocemba Marta 35:02,42 II 150 12
3 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE PKR Pasterczyk Paula Bril Oliwia 07:15,86 42:58,12 II 120 10

Kategoria - Junior B  -sztafety sprinterskie CL  (2 x 3 x 1,4 km)

1 MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA DŚL Zdziechowski Maciej Boreczek Michał 025:24,96 II 180 9
2 KS JEDNOŚĆ NOWY SĄCZ I MŁP Damian Dawid Kuruc Przemysław 25:31,84 II 150 7
3 MULKS GR OSCAR TOMASZÓW L I LBL Ciećko Dawid Głaz Bartosz 25:35,97 II 120 6

Kategoria - Juniorka B  -sztafety sprinterskie CL (2 x 3 x 1,7 km)

1 MULKS GR OSCAR TOMASZÓW L LBL Kuśmierz Magdalena Skinder Monika 28:17,14 II 180 9
2 MKS ISTEBNA ŚL Rucka Eliza Wojtyła Marcelina 28:37,17 II 150 7
3 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE I PKR Lizis Sabina Polityńska Kinga 30:06,03 II 120 6


Biegi stylem klasycznym - 24.02.2018

Zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych:

Juniorki B - 5 km:

1 Marcisz Izabela SS PRZĄDKI SKI SMS Z-ne PKR 0:17:15,6
2 Rucka Eliza MKS ISTEBNA ŚL 0:17:21,9
3 Skinder Monika MULKS GR OSCAR TOMASZÓW L. SMS Z-ne LBL 0:17:42,8

Juniorzy B - 7,5 km:

1. Żółkiewski Jan MULKS GR OSCAR TOMASZÓW L. LBL 0:24:20,1
2. Boreczek Michał MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA SMS Szczyrk DŚL 0:24:28,4
3. Głaz Bartosz MULKS GR OSCAR TOMASZÓW L. SMS Z-ne LBL 0:24:40,4

Juniorki A - 5 km:

1 Kołodziej Klaudia LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA MŁP 0:17:59,8
2 Pytel Klaudia SSR LZS SOKÓŁ SZCZYRK SMS Szczyrk ŚL 0:18:21,7
3 Kaleta Weronika LKS "MARKAM" WIŚNIOWA OSIECZANY SMS Z-ne MŁP 0:19:00,5

Juniorzy A - 10 km:

1. Haratyk Mateusz NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA ŚL 0:31:06,1
2. Skowron Michał MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA DŚL 0:31:54,0
3. Czaja Wiktor KS JEDNOŚĆ NOWY SĄCZ SMS Z-ne MŁP 0:32:05,2


Biegi dystansowe - 22.02.2018

Kategoria - juniorka B -bieg płaski 7,5km F ( 3 x 2,5km F)

1 Rucka Eliza MKS ISTEBNA ŚL 0:24:46,5  I 9
2 Marcisz Izabela SS PRZĄDKI SKI/SMS Z-ne PKR 0:24:57,4 ,9 II 7
3 Kobielusz Magdalena SSR LZS Sokół Szczyrk/SMS Szczyrk ŚL 0:25:39,2  II 6

Kategoria - junior B -bieg płaski 10 km F ( 4 x 2,5km F)

1. Boreczek Michał MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA/SMS Szczyrk DŚL 0:30:09,2  I 9
2. Damian Dawid KS JEDNOŚĆ NOWY SĄCZ/SMS Z-ne MŁP 0:30:10,3 II 7
3. Żółkiewski Jan MULKS GR OSCAR TOMASZÓW L. LBL 0:31:15,5 II 6

Kategoria - juniorek A -bieg łączony 5km CL+5km F

1 Kaleta Weronika LKS "MARKAM" WIŚNIOWA OSIECZANY/SMS Z-ne MŁP 00:31:56,7 I 15
2 Kołodziej Klaudia LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA MŁP 00:32:13,4 I 12
3 Pytel Klaudia SSR LZS SOKÓŁ SZCZYRK/SMS Szczyrk ŚL 00:33:21,2 I 10

Kategoria - junior A -bieg łączony 10km CL+10km F   ( 2x5km CL + 2x 5km F)

1. Haratyk Mateusz NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA ŚL 00:53:07,1 00:00,0 I 15
2. Popieluch Maciej KS JEDNOŚĆ NOWY SĄCZ MŁP 00:55:33,6 02:26,5 I 12
3. Czaja Wiktor KS JEDNOŚĆ NOWY SĄCZ/SMS Z-ne MŁP 00:56:08,4 03:01,3 I 10


 Sprinty indywidualne - 21.02.2018

Zwycięzcy poszczególmnych biegów:

Kategoria - junior A -bieg sprinterski 1,6 km F

1  Haratyk Mateusz NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA ŚL I kl.  15 pkt
2  Czaja Wiktor KS JEDNOŚĆ NOWY SĄCZ SMS Z-ne MŁP I 12
3  Skowron Michał MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA DŚL I 10

Kategoria - junior B -bieg sprinterski 1,6 km F

1 Damian Dawid KS JEDNOŚĆ NOWY SĄCZ SMS Z-ne MŁP I 9
2 Żółkiewski Jan MULKS GR OSCAR TOMASZÓW L. SMS Z-ne LBL II 7
3 Głaz Bartosz MULKS GR OSCAR TOMASZÓW L. LBL II 6

Kategoria - juniorka A - bieg sprinterski 1,3 km F

1 Kołodziej Klaudia LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA MŁP I 15
2 Kaleta Weronika LKS "MARKAM" WIŚNIOWA OSIECZANY SMS Z-ne MŁP I 12
3 Piekarz Iwona LKS "MARKAM" WIŚNIOWA OSIECZANY SMS Z-ne MŁP I 10

Kategoria - juniorka B -bieg sprinterski 1,3 km F

1 Skinder Monika MULKS GR OSCAR TOMASZÓW L. SMS Z-ne LBL I 9
2 Rucka Eliza MKS ISTEBNA ŚL II 7
3 Marcisz Izabela SS PRZĄDKI SKI/SMS Z-ne SMS Z-ne PKR II 6

narciarstwoalpejskie gradient


NARCIARSTWO ALPEJSKIE (28.02-6.03.2018):

Pierwsza odprawa sędziów - 28.02.2018 godz. 17:00 - Hala Sp nr 1

snowboard gradient


SNOWBOARD (22-26.02.2018):

1. PGS - Gigant K - JUN A 22.02.2018
2. PGS - Gigant K - JUN B 22.02.2018
3. PGS - Gigant M - JUN A 22.02.2018
4. PGS - Gigant M - JUN B 22.02.2018
5. PSL - Slalom K - JUN A 23.02.2018
6. PSL - Slalom K - JUN B 23.02.2018
7. PSL - Slalom M - JUN A 23.02.2018
8. PSL - Slalom M - JUN B 23.02.2018
9. SBX - Snowcross K - JUN A 24.02.2018
10. SBX - Snowcross K - JUN B 24.02.2018
11. SBX - Snowcross M - JUN A 24.02.2018
12. SBX - Snowcross M - JUN B 24.02.2018
13. SBS - Slopestyle K - JUN A 25.02.2018
14. SBS - Slopestyle K - JUN B 25.02.2018
15. SBS - Slopestyle M - JUN A 25.02.2018
16. SBS - Slopestyle M - JUN B 25.02.2018
17. Big Air K - JUN A 26.02.2018
18. Big Air K - JUN B 26.02.2018
19. Big Air M - JUN A 26.02.2018
20. Big Air M - JUN B 26.02.2018

 

 

normal ae03edf1b91b4cdd79c8c30cad1cdbab

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG 0726 2

 

 

 

normal ae03edf1b91b4cdd79c8c30cad1cdbab

 


tlo organizatorzy 1024x576


medaleOOM 2018 01 15 baner2

Galeria kombinacja alpejska 4.03 »

Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski

Adres biura:

Hala Sportowa przy ZSP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 19 A (parter)
38-700 Ustrzyki Dolne

Tel. 13 493 95 02

Administacja:
Krzysztof Lachowski
sport@ustrzyki-dolne.pl
tel. 602324019

Statystyka

Odsłon artykułów:
187609
2018 © Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych

stat4u
Powered by Joomla 1.7 Templates