Podkarpacka Liga w Biegach Narciarskich 2019

Utworzono: czwartek, 03 January 2019 16:28
 Patronat honorowy:
Pan Marek Kuchciński - Marszałek Sejmu RP  »

 

 Sponsor Główny Ligi
f5jktkqTURBXy83NGYxOWU5ZGZjY2I5OWUzMjRiM2M1YjcxZTZhOTEyOS5qcGVnkpUDABHNAyDNAcKTBc0DFM0BvA

 

 ORGANIZATORZY i PARTNERZY:
trojka logo



 Najnowsze wiadomości

19 stycznia odbyła się inauguracja Podkarpackiej Ligi  w Biegach Narciarskich - 2019.  Biegi ukończyło 147 zawodników.

Zawody


 Pierwsze Zawody Podkarpackiej Ligi w Biegach Narciarskich - 19.01.2019

ZAWODY odbyły się 19 stycznia 2019 r. na trasie biegowej im. Stanisława Nahajowskiego w Ustjanowej Górnej k. Ustrzyk Dolnych. Zawodnicy rywalizowali w biegu stylem klasycznym. Linię mety ukończyło 147 zawodników.

 

W inauguracyjnych zawodach uczestniczyli:

  • Władysław Ortyl - Marszałek Województwa Podkarpackiego
  • Dorota Łukaszyk - Radna Sejmiku Wojewódzkiego
  • Józef Szymbara - Prezes Podkarpackiego Okręgowego Związku Narciarskiego
  • Marek Andruch - Starosta Powiatu Bieszczadzkiego
  • Bartosz Romowicz - Burmistrz Ustrzyk Dolnych
  • Adam Pęzioł -  Dyrektor Oddziału Zakładu Gazowniczego w Jaśle
  • Arkadiusz Lupa - Dyrektor Zespołu Szkół Licealnych w Ustrzykach Dolnych
  • Bogdan Zwarycz - Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 - Narciarskiej Szkoły Sportowej w Ustrzykach Dolnych
  • Marek Konopka - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Ustjanowej

 

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji:

M-ce Nr st. Nazwisko i imię r.
ur.
Klub wynik Różn. cz. PKT PKT ZESP.
    OPEN MĘŻCZYZN (ur. w 2000 i starsi) - styl CL - 5 km        
1 3 GLEŃ Robert 1976 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 14:52,2 0:00,0 60 60
2 1 CIBOROWSKI Damian 1973 KS Speed Jasło 15:12,6 +0:20,4 50 50
3 190 KONIK Jacek 1975 LUKS USTIANOWA 15:20,3 +0:28,2 40 40
                 
    OPEN KOBIET (ur. w 2000 i starsze) - styl CL - 5 km        
1 176 CHWOSTYK Jolanta 2000 LUKS USTIANOWA 24:20,7 0:00,0 60  
                 
                 
    JUNIORZY B (ur. w 2001-02) - styl CL - 3 km        
1 184 SZUMIEC Dominik 2002 KS Speed Jasło 25:35,1 0:00,0 60  
                 
                 
    JUNIORKI B (ur. w 2001-02) - styl CL - 3 km        
1 9 PRĘDKI Renata 2002 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 11:03,6 0:00,0 60  
2 10 SIDOR Paulina 2002 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 12:57,0 +16:14,4 50  
                 
                 
    JUNIORZY C (ur. w 2003-04) - styl CL - 3 km        
1 19 JARECKI Piotr 2003 KS Speed Jasło 08:53,3 0:00,0 60 60
2 11 MRÓZ Kamil 2003 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 08:53,6 +0:00,2 50 50
3 12 MACIEJOWSKI Karol 2003 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 09:05,3 +0:12,0 40 40
                 
    JUNIORKI C (ur. w 2003-04) - styl CL - 3 km        
1 35 CIBOROWSKA Roksana 2003 KS Speed Jasło 10:09,6 0:00,0 60 60
2 28 BUŚKO Oliwia 2003 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 10:09,8 +0:00,3 50 50
3 30 KŁODOWSKA Kaja 2003 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 10:46,2 +0:36,7 40 40
                 
    JUNIORZY D (ur. w 2005-06) - styl CL - 2 km        
1 53 TOMASZEK Hubert 2005 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 05:43,3 0:00,0 60 60
2 52 CHMIELOWSKI Rafał 2005 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 05:45,5 +0:02,2 50 50
3 55 GRASELA Hubert 2005 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 05:46,7 +0:03,4 40 40
                 
    JUNIORKI D (ur. w 2005-06) - styl CL - 2 km        
1 90 FUNDANICZ Martyna 2006 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 06:16,3 0:00,0 60 60
2 91 WINNICKA Jagoda 2006 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 06:18,3 +0:02,0 50 50
3 85 MRÓZ Nikola 2006 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 06:59,3 +0:43,0 40 40
                 
    JUNIORZY E (ur. w 2007-08) - styl CL - 1,5 km        
1 110 KŁAPKOWSKI Patryk 2007 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 04:54,9 0:00,0 60 60
2 99 BIL Bartosz 2007 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 05:05,9 +0:11,0 50 50
3 100 ZDZIEBA Szymon 2008 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 05:29,5 +0:34,5 40 40
                 
    JUNIORKI E (ur. w 2007-08) - styl CL - 1,5 km        
1 129 RADACZ Hanna 2007 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 06:17,5 0:00,0 60 60
2 145 GERMAŃSKA Oliwia 2008 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 06:24,8 +0:07,3 50 50
3 130 SZCZEPAŃSKA Maja 2007 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 06:32,8 +0:15,3 40 40
                 
                 
    JUNIORZY F (ur. w 2009-10) - styl CL - 1 km        
1 153 DUDKA Stanisław 2010 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 04:56,2 0:00,0 60 60
2 165 ŚWIEBODA Kajetan 2010 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 05:50,3 +0:54,1 50 50
3 147 WEWIÓRSKI Bartosz 2009 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 06:05,0 +1:08,8 40 40
                 
    JUNIORKI F (ur. w 2009-10) - styl CL - 1 km         
1 159 BIEDROŃ Otylia 2009 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 04:45,1 0:00,0 60 60
2 162 WOJTUNIK Oliwia 2009 KS Speed Jasło 04:46,6 +0:01,5 50 50
3 146 WRONOWSKA Amelia 2009 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 05:12,4 +0:27,3 40 40
                 
    CHŁOPCY  (ur. w 2011 i młodsi) styl CL - 0,5 km        
1 167 WANTUCH Łukasz 2011 SP USTIANOWA GÓRNA 03:14,9 0:00,0 60 60
2 169 TULEJA Mateusz 2013 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 03:48,1 +0:33,2 50 50
3 168 MACIEJOWSKI Jakub 2012 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 04:05,6 +27:40,0 40 40
                 
                 
    DZIEWCZĘTA (ur. w 2011 i młodsi)  CL - 0,5 km        
1 174 DUDKA Hanna 2011 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 02:00,7 0:00,0 60 60
2 173 ROGALIŃSKA Oliwia 2011 SP USTIANOWA GÓRNA 02:24,7 +27:13,3 50 50
3 170 PITRUS Lena 2011 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 04:35,8 +29:24,4 40 40
                 

 

  Punktacja zespołowa   
M-ce Klub PKT
1 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 1637
2 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 911
3 SP USTIANOWA GÓRNA 419
4 UKS Czarna 359
5 KS Speed Jasło 177
6 UKS ,, Karpaty'' Klimkówka 132
7 LUKS USTIANOWA 68

 

 

 

 Kalendarz imprez:

 

Lp.

Data

Miejsce

Nazwa

Organizator

Konkurencje

1

19.01.2019

Ustianowa


Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży
w Biegach Narciarskich – I rzut

• POZN Ustrzyki Dolne
• UKS Lotnik Ustianowa
• Urząd Miejski Ustrzyki D.

Bieg dyst. – styl CL

2

23.01.2019

Jedlicze

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży
w Biegach Narciarskich – II rzut

• POZN Ustrzyki Dolne
• MUKS Podkarpacie Jedlicze
• Urząd Miasta Jedlicze

Bieg dyst. – styl CL

3

29.01.2019

Jasło

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży
w Biegach Narciarskich – III rzut

• POZN Ustrzyki Dolne
• SPEED Jasło
• Urząd Miasta Jasło

Bieg dyst. – styl F

4

12.02.2019

Jedlicze

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży
w Biegach Narciarskich – IV rzut

• POZN Ustrzyki Dolne
• MUKS Podkarpacie Jedlicze
• Urząd Miejski Jedlicze

Bieg dyst. – styl CL

5

27.02.2019

Ustrzyki Dolne

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży
w Biegach Narciarskich – V rzut

• POZN Ustrzyki Dolne
• NSS Ustrzyki Dolne
• MKS Halicz Ustrzyki Dolne
• Urząd Miejski Ustrzyki D.

Bieg dyst. – styl CL

 

  

 

Kategorie wiekowe:

Liga rozgrywana będzie w następujących grupach wiekowych:

  • Dzieci młodsze-dziewczynki (juniorki F) – rocznik 2009, 20010, 2011
  • Dzieci młodsze-chłopcy (juniorzy F) - rocznik 2009, 2010, 2011
  • Dzieci starsze-dziewczynki (juniorki E) - rocznik 2007-2008
  • Dzieci starsze-chłopcy (juniorzy E) - rocznik 2007-2008
  • Juniorki D - rocznik 2005-2006
  • Juniorzy D - rocznik 2005-2006
  • Młodziczki (juniorki C) - rocznik 2003 -2004
  • Młodzicy (juniorzy C) - rocznik 2003 -2004
  • Juniorki młodsze (juniorki B) - rocznik 2001-2002
  • .Juniorzy młodsi (juniorzy B) - rocznik 2001-2002
  • Open kobiety – rocznik 2000 i starsi
  • Open mężczyźni – rocznik 2000 i starsi

19 stycznia odbędzie się inauguracja Podkarpackiej Ligi  w Biegach Narciarskich - 2019.

Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski

Adres biura:

Hala Sportowa przy SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 19 A (parter)
38-700 Ustrzyki Dolne

Tel. 13 493 95 02

Administracja:
Krzysztof Lachowski
sport@ustrzyki-dolne.pl
tel. 602324019

Statystyka

Odsłon artykułów:
213041
2019 © Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych

stat4u
Powered by Joomla 1.7 Templates