Podkarpacka Liga w Biegach Narciarskich, Puławy/Kiczera, 9.03.2021r

Utworzono: wtorek, 23 March 2021 09:06

163944148 367128461075431 8150409195547468115 n



W poszczególnych konkurencjach zwyciężali:

M-ce Nr. Start NAZWISKO i Imiona ur. Klub/miejscowość WYNIK STRATA PKT
       K01 Kat. dziewcząt ur. 2013 i młodsze yst. 300m CT    
1 3 KUCZEK Maria  2014 KS SPEED JASŁO 0:01:43,1   100
2 1 LENIEK Zofia  2016 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:02:25,0 +41,9 80
3 2 JAKIEŁA Liliana  2015 UKS PARTYZANT LUBATOWA 0:02:53,9 +1:10,8 60
       M01 Kat. chłopców ur. 2013 i młodszych , dyst. 300m CT  
1 4 KOBAK Dorian  2013 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:01:07,4   100
2 9 PANKIEWICZ Miłosz  2013 KS SPEED JASŁO 0:01:16,8 +9,4 80
3 5 LEON Kwilosz  2013 KS SPEED JASŁO 0:01:32,6 +25,2 60
       K02 Kat. dziewcząt ur. 2011-2012, dyst. 1km CT    
1 12 DUTKA Hanna  2011 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:06:04,4   100
2 19 ROGALIŃSKA Oliwia  2011 LUKS USTIANOWA 0:06:27,5 +23,1 80
3 13 WRONA Antonina  2011 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:07:16,7 +1:12,3 60
       M02 Kat. chłopców ur. 2011-2012, dyst. 1km CT    
1 25 LENIEK Krzysztof  2011 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:06:14,5   100
2 29 CUPEK Adam  2012 KS SPEED JASŁO 0:06:38,3 +23,8 80
3 33 PATLEWICZ Karol  2012 UKS PARTYZANT LUBATOWA 0:07:34,4 +1:19,9 60
       K03 Kat. dziewcząt ur. 2009-2010      
1 43 WOJTUNIK Oliwia  2009 KS SPEED JASŁO 0:05:18,2   100
2 45 PRUCHNIK Weronika  2009 KS SPEED JASŁO 0:05:20,7 +2,5 80
3 48 MICHALAK Jagoda  2010 UKS PARTYZANT LUBATOWA 0:05:32,2 +14,0 60
       M03 Kat. chłopców ur. 2009-2010      
1 74 WŁADYKA Wojciech  2010 KS SPEED JASŁO 0:05:07,3   100
2 61 DUTKA Stanisław  2010 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:05:39,5 +32,2 80
3 72 WIEWIÓRSKI Bartosz  2009 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:06:08,6 +1:01,3 60
       K04 Kat. dziewcząt st. ur. 2007-2008, dyst. 2km CT    
1 90 TUREK Sandra  2007 UKS PARTYZANT LUBATOWA 0:08:47,7   100
2 76 GERMAŃSKA Oliwia  2008 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:09:07,4 +19,7 80
3 84 JAKIEŁA Amelia  2008 UKS PARTYZANT LUBATOWA 0:09:13,0 +25,3 60
       M04 Kat. chłopców st. ur. 2007-2008, dtst. 2km CT    
1 99 BIL Bartosz  2007 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:07:49,1   100
2 98 TUREK Piotr  2007 UKS PARTYZANT LUBATOWA 0:07:57,9 +8,8 80
3 94 ZDZIEBA Szymon  2008 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:08:04,0 +14,9 60
4 92 BUCZYŃSKI Dominik  2007 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:08:18,5 +29,4 50
       K05 Kat. MŁODZICZEK ur. 2005-2006, dyst. 3km CT    
1 102 FUNDANICZ Martyna  2006 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:08:05,1   100
2 109 PERNAL Faustyna  2006 UKS PARTYZANT LUBATOWA 0:08:16,0 +10,9 80
3 107 WINNICKA Jagoda  2006 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:08:31,9 +26,8 60
       M05 Kat. MŁODZIKÓW ur. 2005-2006, dyst. 3km CT    
1 112 TOMASZEK Hubert  2005 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:10:01,3   100
2 116 TUREK Kasjan  2005 UKS PARTYZANT LUBATOWA 0:10:25,8 +24,5 80
3 113 PÓŁCHŁOPEK Jakub  2006 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:10:54,3 +53,0 60
       K06 Kat. JUNIOREK ur. 2003-2004, dyst. 3km CT    
1 123 CIBOROWSKA Roksana  2003 KS SPEED JASŁO 0:12:17,7   100
2 122 KWAŚNIK Emilia  2003 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:12:30,6 +12,9 80
3 121 MURDZEK Julia  2004 IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ 0:13:27,0 +1:09,3 60
       M06 Kat. JUNIORÓW ur. 2003-2004, dyst. 3km CT    
1 128 BISKUP Jakub  2004 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:16:39,5   100
2 124 OZGA Jarosław  2004 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:17:18,8 +39,3 80
3 125 NAGACZ Igor  2004 KS SPEED JASŁO 0:24:05,6 +7:26,1 60
       K07 Kat. KOBIET ur. 2002 i starsze, dyst. 5km CT    
1 131 CICHOŃ Klaudia  1997 IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ 0:10:49,1   100
2 134 PERNAL Małgorzata  2002 IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ 0:11:11,4 +22,3 80
3 132 KONIK Zuzanna  2000 LUKS USTIANOWA 0:11:38,4 +49,3 60
       M07 Kat. MĘŻCZYZN ur.2002 i starsi, dyst. 5km CT    
1 149 GLEŃ Robert  1976 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:15:36,9   100
2 144 CIBOROWSKI Alan  2000 KS SPEED JASŁO 0:15:37,4 +0,5 80
3 147 CIBOROWSKI Damian  1973 KS SPEED JASŁO 0:16:13,4 +36,5 60

 

Klasyfikacja klubowa - 9.03.2021:

M-ce Klub/miejscowość suma
1 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 1793
2 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 1622
3 KS SPEED JASŁO 1248
4 UKS PARTYZANT LUBATOWA 821
5 LUKS USTIANOWA 465
6 IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ 240
7 Cross Ski Remsport 95

 

 

 

 

Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski

Adres biura:

Hala Sportowa przy SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 19 A (parter)
38-700 Ustrzyki Dolne

Tel. 13 493 95 02

Administracja:
Krzysztof Lachowski
sport@ustrzyki-dolne.pl
tel. 602324019

Statystyka

Odsłon artykułów:
440129
2021 © Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych

stat4u
Powered by Joomla 1.7 Templates