Podkarpacka Liga w Biegach Narciarskich 2021 - Zawody V i VI

Utworzono: czwartek, 04 March 2021 07:47

 ────────Sponsor Główny────────

Logo Orlen Oiljpg

6 marca br. na trasie biegowej im. Stanisława Nahajowskiego w Ustjanowej k. Ustrzyk Dolnych rywalizowali biegacze narciarscy w ramach Podkarpackiej Ligi w Biegach Narciarskich - 2021. Były to piąte zawody z tego cyklu.

Kolejne - 9.03.2021 odbyły się na trasie Kiczera w Pułąwach.

Ustrzycka Impreza odbywa się pod patronatem Burmistrza Ustrzyk Dolnych Bartosza Romowicza, natomiast w Puławach pod patronatem Burmistrz Gminy Jedlicze Jilanty Urbanik

9.03.2021

 

6.03.2021

 

 afisz biegi liga 6032021 v2  163944148 367128461075431 8150409195547468115 n

 

W poszczególnych konkurencjach zwyciężali:

    K01 Kat. dziewczęta młodsze 2013      
               
msc nr
start
Nazwisko i Imię Rok ur. Klub/miejscowość Wynik STRATA pkt
1 3 PODKALICKA Dagmara 2013 LUKS USTIANOWA  0:01:20,3 0:00,0 100
2 1 PEREŚLUCHA Lena 2013 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:01:50,7 +00:30,4 80
3 6 LENIEK Zofia 2016 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:02:08,4 +00:48,1 60
               
    M01 Kat. Chłopcy Mł. 2013        
               
1 9 KOBAK Dorian 2013 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:01:13,0 0:00,0 100
2 12 PANKIEWICZ Miłosz 2013 KS SPEED JASŁO 0:01:15,9 +00:02,9 80
3 54 SZCZUREK Filip 2013 SP Korczyna 0:01:19,2 +00:06,2 60
               
    K02 Kat. Dziewcząt 2011-2012      
               
1 26 DUTKA Hanna 2011 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:01:58,8 0:00,0 100
2 14 WRONA Antonina 2011 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:02:19,3 +00:20,5 80
3 38 CIBOROWSKA Tatiana 2012 KS SPEED JASŁO 0:02:19,7 +00:20,9 60
               
    M02 Kat. Chłopców Ur. 2011-2012      
               
1 43 LENIEK Krzysztof 2011 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:02:01,3 0:00,0 100
2 40 PATLEWICZ Karol 2012 UKS Partyzant Lubatowa 0:02:02,1 +00:00,8 80
3 50 CUPEK Adam 2012 KS SPEED JASŁO 0:02:03,8 +00:02,5 60
               
               
    K03 Kat. Dziewcząt 2009-2010      
               
1 72 MICHALAK Jagoda 2010 UKS Partyzant Lubatowa 0:05:15,5 0:00,0 100
2 74 GRASELA Julia 2009 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:05:21,4 +00:05,9 80
3 66 FUNDANICZ Amelia 2009 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:05:26,3 +00:10,8 60
               
    M03 Kat. Chłopców 2009-2010      
               
1 76 DUTKA Stanisław 2010 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:06:00,1 0:00,0 100
2 82 MAZUREK Sebastian 2009 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:06:10,8 +00:10,7 80
3 87 GRZEGORZAK Hubert 2009 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:06:10,9 +00:10,8 60
               
    K04 Kat. Dziewcząt 2007-2008       
               
1 104 ZAJĄC Zuzanna 2007 UKS Partyzant Lubatowa 0:08:34,0 0:00,0 100
2 98 JAKIEŁA Amelia 2008 UKS Partyzant Lubatowa 0:08:43,8 +00:09,8 80
3 101 TUREK Sandra 2007 UKS Partyzant Lubatowa 0:09:09,2 +00:35,2 60
               
    M04 Kat. Chłopców Ur. 2007-2008      
               
1 112 TUREK Piotr 2007 UKS Partyzant Lubatowa 0:07:44,9 0:00,0 100
2 109 BIL Bartosz 2007 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:08:09,7 +00:24,8 80
3 111 BUCZYŃSKI Dominik 2007 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:08:12,0 +00:27,1 60
               
    K05 Kat. Młodziczek 2005-2006      
               
1 119 PERNAL Faustyna 2006 UKS Partyzant Lubatowa 0:07:49,6 0:00,0 100
2 118 MRÓZ Nikola 2006 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:08:05,3 +00:15,7 80
3 121 WINNICKA Jagoda 2006 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:08:05,4 +00:15,8 60
               
    M05 Kat. Młodzik Ur. 2005-2006      
               
1 130 TOMASZEK Hubert 2005 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:06:40,8 0:00,0 100
2 133 CHMIELOWSKI Rafał 2005 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:06:58,3 +00:17,5 80
3 131 MIKULSKI Arkadiusz 2006 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:07:01,7 +00:20,9 60
               
    K06 Kat. Juniorki Młodsze ur. 2003-2004      
               
1 135 KŁODOWSKA Kaja 2003 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:16:51,5 0:00,0 100
2 137 KWAŚNIK Emilia 2003 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:17:26,4 +00:34,9 80
3 136 MURDZEK Julia 2004 IKN Górnik Iwonicz-Zdrój 0:18:47,0 +01:55,5 60
               
    M06 Kat. Junior Młodszy ur. 2003-2004      
               
1 141 OZGA Jarosław 2004 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:14:05,7 0:00,0 100
2 140 BISKUP Jakub 2004 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:14:39,3 +00:33,6 80
3 138 SYMULA Kacper 2003 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:15:41,1 +01:35,4 60
               
    K07 Open kobiet 2002 i st.        
               
1 161 SZYSZKA Andżelika 1995 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:14:15,5 0:00,0 100
2 143 CICHOŃ Kamila 1997 IKN Górnik Iwonicz-Zdrój 0:14:37,4 +00:21,9 80
3 148 CICHOŃ Klaudia 1997 IKN Górnik Iwonicz-Zdrój 0:15:16,5 +01:01,0 60
               
    M07 Open Mężczyzn ur. 2002 i st.      
               
1 159 BRIL Dawid 1994 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:13:39,9 0:00,0 100
2 153 CIBOROWSKI Damian 1973 KS SPEED JASŁO 0:14:27,2 +00:47,3 80
3 157 BIL Konrad 1997 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:17:43,9 +04:04,0 60

 

  KLASYFIKACJA KLUBOWA    
M-ce Klub/miejscowość suma il. zaw.
1 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 2521 50
2 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 1413 29
3 KS SPEED JASŁO 925 21
4 UKS Partyzant Lubatowa 846 14
5 LUKS USTIANOWA  434 12
6 IKN Górnik Iwonicz-Zdrój 250 4
7 SP Korczyna 60 1

cz afisza

 

Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski

Adres biura:

Hala Sportowa przy SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 19 A (parter)
38-700 Ustrzyki Dolne

Tel. 13 493 95 02

Administracja:
Krzysztof Lachowski
sport@ustrzyki-dolne.pl
tel. 602324019

Statystyka

Odsłon artykułów:
398321
2021 © Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych

stat4u
Powered by Joomla 1.7 Templates