MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW I JUN. MŁODSZYCH PUCHAR GRUPY AZOTY - PUCHAR BIESZCZADÓW

Utworzono: piątek, 26 February 2021 14:30

azoty pzn logo

Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych - impreza w ramach współzawodnictwa Systemu Sportu Młodzieżowego.

 

Impreza w Ustianowej to druga część rywalizacji o mistrzowskie tytuły i odbyła się w dniach 23-25.02.2021.  Pierwsza odbyła się na trasach w Tomaszowie Lubelskim.

W dwudniowej rywalizacji z zawodników reprezentujących nasze województwo najlepiej biegały Andżelika Szyszka - dwukrotnie srebrny medal (seniorka) oraz Oliwia Buśko - zdobywczyni  złotego i brązowego medalu (juniorka młodsza). Obie medalistki to zawodniczki MKS Halicz Ustrzyki Dolne.

Do udanych występów mogą zaliczyć inni zawodnicy z naszego województwa, którzy zajęli miejsca w pierwszej dziesiątce:

24.02.2021:

5      MACIEJOWSKI Karol, MUKS PODKARPACIE JEDLICZE - JUNIOR MŁODSZY
6      MOTYKA Luiza, MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE - JUNIORKA
10   TOMASZEK Hubert, MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE - MŁODZIK

 25.02.2021:

7     MACIEJOWSKI Karol POL MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JUNIOR MŁODSZY
5     MOTYKA Luiza POL MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE JUNIORKA
10  TOMASZEK Hubert POL MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE MŁODZIK

W klasyfikacji klubowej miejsce w I dziesiątce - piąte zajął MKS Halicz Ustrzyki Dolne.

 

JURY ZAWODÓW:

  • Delegat Techniczny PZN - Adam Cieślar
  • Asystent DT PZN - Ryszard Cybruch
  • Kierownik Zawodów - Bogdan Kwaśnik
  • Sędzia Główny - Czesław Luty

 

 

Aktualności:


  • Zwycięzcy poszczególnych konkurencji:
 25.02  24.02
154549646 2879308898982996 8140847631783539775 n 154061806 146999847268518 4358299652723115362 n

                       



 

LOGO Ustrzyki Dolne dofinansowanie fill 450x150 pozn fb

 

Zawody 25.02:

DZIEWCZYNKA
1 219 RADOMYSKA Klaudia 2007 UKS RAWA SIEDLCE DZIEWCZYNKA 00:09:36.2 100
2 218 HARATYK Kamila 2007 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE DZIEWCZYNKA 00:10:00.6 80
3 226 PITOŃ Amelia 2007 UKS REGLE KOŚCIELISKO DZIEWCZYNKA 00:10:02.9 60

CHŁOPIEC

1 95 HARATYK Jonasz 2007 NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA CHŁOPIEC 00:09:00.4 100
2 93 MUCA Damian 2007 MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI CHŁOPIEC 00:09:01.3 80
3 98 JUROSZEK Filip 2008 NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA CHŁOPIEC 00:09:27.3 60

JUNIOR
1 4 BRYJA Sebastian 2002 UKS REGLE KOŚCIELISKO JUNIOR 00:18:13.7 100 I
2 3 BUGARA Robert 2002 UKS REGLE KOŚCIELISKO JUNIOR 00:18:24.8 80 I
3 6 SOBICZEWSKI Piotr 2002 UKS RAWA SIEDLCE JUNIOR 00:18:44.2 60 I

JUNIORKA
1 133 BEREZECKA Anna 2002 MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI JUNIORKA 00:13:30.8 100 I
2 134 LEGIERSKA Laura 2002 NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA JUNIORKA 00:13:34.2 80 I
3 140 MIKOŁAJCZYK Weronika 2002 SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK JUNIORKA 00:14:16.5 60 I

JUNIOR MŁODSZY
1 22 GAZUREK Łukasz 2003 NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA JUNIOR MŁODSZY 00:18:52.0 100 I
2 23 KIEŁBASA Adrian 2003 LKS ERION PTASZKOWA JUNIOR MŁODSZY 00:19:59.1 80 II
3 26 KOWALSKI Jakub 2003 MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JUNIOR MŁODSZY 00:19:59.4 60 II

JUNIORKA MŁODSZA
1 158 BUŚKO Oliwia 2003 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE JUNIORKA MŁODSZA 00:13:20.6 100 I
2 153 FUJAK Zuzanna 2004 NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA JUNIORKA MŁODSZA 00:13:22.9 80 II
3 155 KOŁODZIEJ Aleksandra 2004 LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA JUNIORKA MŁODSZA 00:13:35.1 60 II

MŁODZICZKA
1 187 MICHAŁEK Martyna 2005 MKS ISTEBNA MŁODZICZKA 00:14:28.9 100 II
2 188 SZELIGA Emilia 2005 Klub Sportowy Turbacz XC MŁODZICZKA 00:14:41.5 80 II
3 189 KUĆ Karolina 2005 MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI MŁODZICZKA 00:14:47.0 60 II

MŁODZIK
1 55 BEŁZ Szymon 2005 MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI MŁODZIK 00:12:09.5 100 II
2 54 BRYJA Paweł 2005 UKS REGLE KOŚCIELISKO MŁODZIK 00:12:09.6 80 II
3 58 BIEDROŃ Bartosz 2005 Stowarzyszenie Olympic MŁODZIK 00:12:24.5 60 II

SENIORKA
1 131 KOBIELUSZ Magdalena 2000 SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK SENIORKA 00:13:02.0 100 I
2 137 SZYSZKA Andżelika 1995 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE SENIORKA 00:13:03.0 80 I
3 139 SPIERENBURG Catherine 1997 UKS REGLE KOŚCIELISKO SENIORKA 00:13:41.0 60 I

SENIOR
1 1 SKOWRON Michał 1998 KS AZS AWF KATOWICE SENIOR 00:18:01.9
2 2 DAMIAN Dawid 2000 KS AZS AWF KATOWICE SENIOR 00:18:04.1
3 9 GRACZ Bogusław 1977 LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA SENIOR 00:20:30.0

 

Zawody 24.02:


CHŁOPIEC
1 93 MUCA Damian 2007 MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI 00:08:30.4 100
2 95 HARATYK Jonasz 2007 NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA 00:08:49.5 80
3 96 JANISZ Mikołaj 2007 LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY 00:09:15.8 60
1 219 RADOMYSKA Klaudia 2007 UKS RAWA SIEDLCE 00:09:07.4 100
DZIEWCZYNKA
2 218 HARATYK Kamila 2007 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 00:09:33.3 80
3 221 DANIELKIEWICZ Julia 2008 MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI 00:09:44.0 60
JUNIOR
1 3 BUGARA Robert 2002 UKS REGLE KOŚCIELISKO 00:47:01.7 100 I
2 5 CIELNIAK Bartosz 2002 MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI 00:47:05.5 80 I
3 4 BRYJA Sebastian 2002 UKS REGLE KOŚCIELISKO 00:48:08.3 60 I
JUNIOR MŁODSZY
1 22 GAZUREK Łukasz 2003 NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA 00:23:05.6 100 I
2 25 KOPER Emil 2004 MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI 00:24:28.4 80 II
3 23 KIEŁBASA Adrian 2003 LKS ERION PTASZKOWA 00:25:32.1 60 II
JUNIORKA
1 133 BEREZECKA Anna 2002 MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI 00:27:13.5 100 I
2 134 LEGIERSKA Laura 2002 NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA 00:28:41.5 80 I
3 136 DEMKOWSKA Julia 2001 LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA 00:28:51.5 60 I
JUNIORKA MŁODSZA
1 153 FUJAK Zuzanna 2004 NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA 00:22:06.0 100 I
2 155 KOŁODZIEJ Aleksandra 2004 LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA 00:22:24.6 80 II
3 158 BUŚKO Oliwia 2003 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 00:22:28.3 60 II
MŁODZICZKA
1 187 MICHAŁEK Martyna 2005 MKS ISTEBNA 00:14:05.9 100 II
2 188 SZELIGA Emilia 2005 Klub Sportowy Turbacz XC 00:14:22.5 80 II
3 189 KUĆ Karolina 2005 MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI 00:14:26.6 60 II
MŁODZIK
1 56 KITA Bartosz 2005 MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI 00:11:55.4 100 II
2 54 BRYJA Paweł 2005 UKS REGLE KOŚCIELISKO 00:11:58.2 80 II
3 55 BEŁZ Szymon 2005 MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI 00:12:17.9 60 II
SENIOR
1 1 SKOWRON Michał 1998 KS AZS AWF KATOWICE 00:46:52.2
2 2 DAMIAN Dawid 2000 KS AZS AWF KATOWICE 00:47:15.6
3 9 GRACZ Bogusław 1977 LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA 00:51:35.4
4 13 SZCZOTKA Mateusz 1998 KS AZS AWF KATOWICE 01:00:20.7
SENIORKA
1 131 KOBIELUSZ Magdalena 2000 SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK 00:25:51.8 100 I
2 137 SZYSZKA Andżelika 1995 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 00:26:22.6 80 I
3 132 WOJTYŁA Marcelina 2000 KS AZS AWF KATOWICE 00:28:28.6 60 I

 

 

Komunikat organizacyjny »

 


W Ustjanowej rozegrywane są dwie konkurencje indywidualne, dystanse stylem dowolnym. Prowadzona będzię również klasyfikacja klubowa Pucharu Bieszczadów (punktacja do klasyfikacji indywidualnej oraz klubowej Pucharu Bieszczad zgodna z wytycznymi sportowymi PZN na 2020/2021 rok w części ogólnej (2.2.8))

Łączna liczba zgłoszonych: 280 zawodników z 24 klubów reprezentujących 7 województw.

 

 

Zgłoszone kluby i liczba zawodników:

 Zestawienie

Woj Suma zaw. Il. klubów Kluby/il. zawwodn.
Młp 85 9 Klub Sportowy Turbacz XC -2, KS Chochołów -1, KS Jedność Nowy Sącz -8, LKS Erion Ptaszkowa -7, LKS Markam WiśniowaOsieczany -18, Stowarzyszenie Olympic Rabka Zdrój -7, UKS Regle Kościelisko -26, ULKS Karlik,  -1, LKS Witów Ski Mszana Górna-15
ŚL 75 7 KS AZS AWF Katowice -5, LKS Klimczok Bystra -7, MKS Istebna -23, NKS Trójwieś Beskidzka -20, SS-R LZS Sokół Szczyrk -4, UMKS Marklowice -2, Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe -14
PKR 49 4 KS Speed Jasło -1, LUKS Ustianowa -2, MKS Halicz Ustrzyki Dolne -37, MUKS Podkarpacie Jedlicze -9
DŚL 8 1 MKS Karkonosze -8
LUB 33 1 MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski -33
PDL 7 1 UKS Hubal Białystok -7
MAZ 23 1 UKS Rawa Siedlce -23
  280    

  

 

 

Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski

Adres biura:

Hala Sportowa przy SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 19 A (parter)
38-700 Ustrzyki Dolne

Tel. 13 493 95 02

Administracja:
Krzysztof Lachowski
sport@ustrzyki-dolne.pl
tel. 602324019

Statystyka

Odsłon artykułów:
398303
2021 © Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych

stat4u
Powered by Joomla 1.7 Templates