III Edycja Podkarpackiej Ligi w Biegach Narciarskich

Utworzono: wtorek, 02 February 2021 16:58
 

12 lutego br. na trasie biegowej im. Stanisława Nahajowskiego w Ustjanowej k. Ustrzyk Dolnych odbyła się III edycja Podkarpackiej Ligi w Biegach Narciarskich.

Impreza odbywała się pod patronatem Burmistrza Ustrzyk Dolnych Bartosza Romowicza.

149717657 146087084010008 8737351137007234350 n

 

W zawodach uczestniczyło 164 zawodniczek i zawodników. 

 

 

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężali:

M-ce Nr st. Nawisko i imię rok ur. Klub Wyniki strata pkt
               
    K01 Kat. dziewcząt ur. 2013 i młodsze dyst. 0,5 km C      
1 1 Madej Julia 2014 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 03:15,2   100
2 2 Podkalicka Dagmara 2013 LUKS USTIANOWA 03:15,4 +0,2 80
               
               
    M01 Kat. chłopców ur. 2013 i młodsi dyst. 0,5 km C      
1 9 Kobak Dorian 2013 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 02:28,2   100
2 10 Szczurek Filip 2013 SP Korczyna 02:43,2 +15,0 80
3 8 Kapuśniak Szymon 2013 LUKS USTIANOWA 03:00,5 +32,3 60
               
    K02 Kat. dziewcząt ur. 2011-2012, dyst. 1 km C      
1 26 Dutka Hanna 2011 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 03:07,3   100
2 17 Rogalińska Oliwia 2011 LUKS USTIANOWA 03:10,2 +2,9 80
3 24 Wrona Antonina 2011 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 03:50,2 +42,9 60
               
    M02 Kat. chłopców ur. 2011-2012, dyst. 1 km C      
1 43 Leniek Krzysztof 2011 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 02:59,3   100
2 51 Maciejowski Jakub 2012 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 03:18,8 +19,5 80
3 50 Patlewicz Karol 2012 UKS PARTYZANT LUBATOWA 03:34,1 +34,8 60
               
    K03 Kat. dziewcząt ur. 20009-2010, dyst. 2 km C      
1 67 Fundanicz Amelia 2009 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 07:41,6   100
2 73 Grasela Julia 2009 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 08:06,9 +25,3 80
3 72 Biedroń Otylia 2009 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 08:09,4 +27,8 60
               
    M03 Kat. chłopców ur. 2009-2010, dyst. 2 km C      
1 87 Dutka Stanisław 2010 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 07:09,0   100
2 83 Słomiński Bruno 2010 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 07:49,9 +40,9 80
3 84 Władyka Wojciech 2010 KS SPEED JASŁO 08:14,0 +1:05,0 60
               
    K04 Kat. dziewcząt st. ur. 2007-2008 dyst. 3 km C      
1 102 Radacz Hania 2007 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 15:12,6   100
2 96 Germańska Oliwia 2008 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 15:39,2 +26,6 80
3 106 Turek Sandra 2007 UKS PARTYZANT LUBATOWA 16:18,8 +1:06,2 60
               
    M04 Kat. chłopców st. ur. 2007-2008 dyst. 3 km C      
1 115 Kłapkowski Patryk 2007 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 13:30,8   100
2 121 Bil Bartosz 2007 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 13:47,1 +16,3 80
3 119 Paszkowski Przemek 2007 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 14:00,6 +29,8 60
               
    K05 Kat. MŁODZICZEK ur. 2005-2006, dyst. 3 km C      
1 131 Fundanicz Martyna 2006 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 13:09,6   100
2 133 Miszczak Hanna 2006 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 13:50,9 +41,3 80
3 129 Winnicka Jagoda 2006 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 13:54,6 +45,0 60
               
    M05 Kat. MŁODZIKÓW ur. 2005-2006, dyst. 23 km C      
1 141 Tomaszek Hubert 2005 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 10:51,1   100
2 144 Chmielowski Rafał 2005 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 11:25,7 +34,6 80
3 142 Mikulski Arkadiusz 2006 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 12:12,7 +1:21,6 60
               
    K06 Kat. JUNIOREK ur. 2003-2004, dyst. 5 km C      
1 148 Buśko Oliwia 2003 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 18:10,8   100
2 146 Kłodowska Kaja 2003 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 19:32,0 +1:21,2 80
3 149 Kwaśnik Emilia 2003 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 20:37,7 +2:26,9 60
               
    M06 Kat. JUNIORÓW ur. 2003-2004, dyst. 5 km C      
1 150 Biskup Jakub 2004 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 17:02,8   100
2 151 Ozga Jarosław 2004 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 17:51,9 +49,1 80
3 152 Symula Kacper 2004 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 21:01,5 +3:58,7 60
               
    K07 Kat. KOBIET ur. 2002 i starsze, dyst. 5 km C      
1 161 Szyszka Andżelika 1995 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 17:08,4   100
2 157 Cichoń Klaudia 1997 IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ 19:47,9 +2:39,5 80
3 155 Konik Zuzanna 2000 LUKS USTIANOWA 21:48,6 +4:40,2 60
               
    M07 Kat. MĘŻCZYZN ur.2002 i starsi, dyst. 5 km C      
1 170 Gleń Robert 1976 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 16:18,2   100
2 169 Ciborowski Damian 1973 KS SPEED JASŁO 17:25,0 +1:06,8 80
3 167 Konik Jacek 1975 LUKS USTIANOWA 17:31,9 +1:13,7 60

 

Klasyfikacja klubowa zawodów:

M-ce Klub Il. zaw. Suma
1 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 71 3060
2 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 39 1496
3 LUKS USTIANOWA 22 772
4 KS SPEED JASŁO 14 546
5 UKS PARTYZANT LUBATOWA 15 472
6 IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ 2 125
7 SP Korczyna 1 80

 

 

Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski

Adres biura:

Hala Sportowa przy SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 19 A (parter)
38-700 Ustrzyki Dolne

Tel. 13 493 95 02

Administracja:
Krzysztof Lachowski
sport@ustrzyki-dolne.pl
tel. 602324019

Statystyka

Odsłon artykułów:
440099
2021 © Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych

stat4u
Powered by Joomla 1.7 Templates