V Ustrzycki Bieg Uliczny - 25.05.2019

Utworzono: sobota, 25 May 2019 12:07

 

Najlepsi V Ustrzyckiego Biegu Ulicznego – “Biegnij z Jedynką”

Zwycięzców nagradzali:

  1. Bartosz Romowicz – Burmistrz Ustrzyk Dolnych
  2. Krystyna Jasińska – Dyrektor SP Nr 1 Ustrzyki Dolne

 

Wynik Tempo [min/km] Miejsce Numer Uczestnik Płeć Kat. wiek. Miasto Klub

Kobiety 4, 7 km – OPEN:

1 98 Lizis Sabina K K2(1) Ustrzyki Dolne MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 04:02 00:19:45

2 15 Domiszewska Maria K K5(K)(1) Ustrzyki Dolne MKS HALICZ 04:03 00:19:49 (+03)

3 22 Fundanicz Monika K K3(1) Ustrzyki Dolne MKS HALICZ/ NSS 04:19 00:21:10 (+01:25)

4 36 KŁODOWSKA KAJA K K1(1) Ustrzyki Dolne MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 04:28 00:21:52 (+02:06)

5 37 Kobos Kamila K K2(2) Ustrzyki Dolne 04:28 00:21:52 (+02:06)

6 97 Juszczyk Urszula K K1(2) Ustrzyki Dolne MKS HALICZ

Mężczyźni OPEN

1 17 Domiszewski Ignacy M M2(1) Ustrzyki Dolne MKS HALICZ 03:08 00:15:23

2 28 Jakubik Marcin M M3(1) Ustrzyki Dolne PSG Krościenko 03:38 00:17:49 (+02:26)

3 8 Brendzowski Adam M M3(2) Solina SOLINA TEAM/runonline.pl Team 03:48 00:18:37 (+03:13)

4 95 Gazdowicz Michał M M2(2) Przysietnica 03:49 00:18:44 (+03:21)

5 32 Kawalec Grzegorz M M3(3) RZESZÓW 03:50 00:18:49 (+03:26)

6 70 Tomaszek Hubert M M1(1) Ustrzyki Dolne MKS HALICZ 03:52 00:18:56 (+03:33)

Płeć: Kobiety Kategoria wiekowa: 1  

1 36 KŁODOWSKA KAJA K K1(1) Ustrzyki Dolne MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 04:28 00:21:52

2 97 Juszczyk Urszula K K1(2) Ustrzyki Dolne MKS HALICZ 04:33 00:22:19 (+27)

3 79 Jagielska Gabriela K K1(3) Ustrzyki Dolne MKS HALICZ 04:51 00:23:44 (+01:52)

Kategoria wiekowa: 2

1 98 Lizis Sabina K K2(1) Ustrzyki Dolne MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 04:02 00:19:45

2 37 Kobos Kamila K K2(2) Ustrzyki Dolne 04:28 00:21:52 (+02:06)

3 66 Suchowiecka Sabina K K2(3) Rybne 05:02 00:24:40 (+04:55)

Kategoria wiekowa: 3

1 22 Fundanicz Monika K K3(1) Ustrzyki Dolne MKS HALICZ/ NSS 04:19 00:21:10

2 81 Ciślik-Kaszany Anna K K3(2) Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking 04:40 00:22:52 (+01:42)

3 86 Konik Katarzyna K K3(3) Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking 04:53 00:23:56 (+02:45)

Kategoria wiekowa: 4

1 78 Wajda Monika K K4(1) Ustrzyki Dolne 04:43 00:23:05

2 5 BLAJER ELŻBIETA K K4(2) RZESZÓW 05:23 00:26:21 (+03:15)

3 26 Grzybowska Sylwia K K4(3) Przemyśl Przemyski Klub Biegacza, Parastyle. pl 05:48 00:28:23

Kategoria wiekowa: 5(K)

1 15 Domiszewska Maria K K5(K)(1) Ustrzyki Dolne MKS HALICZ 04:03 00:19:49

2 55 Oleksyk Małgorzata K K5(K)(2) Żary MKS Halicz Klub Biegacza Ustrzyki Dolne 04:43 00:23:05 (+03:16)

3 43 Kończewska Bożena K K5(K)(3) Ustrzyki Dolne MKS Halicz Klub Biegacza / Bieszczadzki Klub NW 05:07 00:25:04 (+05:15)

 

Płeć: Mężczyźni Kategoria wiekowa: 1

Wynik Tempo [min/km] Miejsce Numer Uczestnik Płeć Kat. wiek. Miasto Klub

1 70 Tomaszek Hubert M M1(1) Ustrzyki Dolne MKS HALICZ 03:52 00:18:56

2 50 Malawski Aleksy M M1(2) Czarna Górna UKS Czarna 03:59 00:19:30 (+33)

3 13 Cybruch Mateusz M M1(3) Ustrzyki Dolne SP Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ustrzykach Dolnych 05:00 00:24:30 (+05:33)

Kategoria wiekowa: 2

1 17 Domiszewski Ignacy M M2(1) Ustrzyki Dolne MKS HALICZ 03:08 00:15:23

2 95 Gazdowicz Michał M M2(2) Przysietnica 03:49 00:18:44 (+03:21)

3 68 Szczygieł Konrad M M2(3) Ustrzyki Dolne Szczerbate Rekiny 03:53 00:19:00 (+03:37)

Kategoria wiekowa: 3

1 28 Jakubik Marcin M M3(1) Ustrzyki Dolne PSG Krościenko 03:38 00:17:49

2 8 Brendzowski Adam M M3(2) Solina SOLINA TEAM/runonline.pl Team 03:48 00:18:37 (+47)

3 32 Kawalec Grzegorz M M3(3) RZESZÓW 03:50 00:18:49 (+01:00)

Kategoria wiekowa: 4

1 20 Florkiewicz Jacek M M4(1) Ustrzyki Dolne 04:07 00:20:12

2 31 Kaszany Piotr M M4(2) Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking/Ustrzycki Klub Biegacza 04:08 00:20:14 (+02)

3 88 Wronowski Daniel M M4(3) Ustrzyki Dolne UKS Delfinek 04:24 00:21:35 (+01:23)

Kategoria wiekowa: 5(M)

1 25 Grządziel Dariusz M M5(M)(1) Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking 04:17 00:21:00

2 16 Domiszewski Wojciech M M5(M)(2) Ustrzyki Dolne MKS HALICZ 04:32 00:22:15 (+01:15)

3 21 Foryś Włodzimierz M M5(M)(3) Jasło ULKS Technik Trzcinica 04:34 00:22:25 (+01:24)

Kategoria wiekowa: 6(M)

1 74 Wojtasiewicz Wincenty M M6(M)(1) Tarnowiec 04:47 00:23:24

2 94 Janas Marian M M6(M)(2) Baligród 04:57 00:24:13 (+49)

3 102 Pisz Robert M M6(M)(3) 05:37 00:27:32 (+04:08)

Biegi dzieci i młodzieży n dystansach: 0,3 km/ 0,6 km i 1,0 km

    DYSTANS 0,3 KM - dziewczęta ur. w 2012 i mł. Dz.1  
M-ce Nr st. Nazwisko i imię r. ur. Miejscowość/ klub/ szkoła wynik Strata
1 5 WACHTA Klara 2012 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 00:55 0:00,0
2 3 PODKALICKA Dagmara 2013 SP USTIANOWA 01:04 00:09
3 4 STRZELECKA Oliwia 2012 Przedszkole nr 2 Ustrzyki Dolne 01:06 00:11
4 11 PEREŚLUCHA Lena 2013 Ustrzyki Dolne 01:12 00:17
5 14 TKACZ Liliana 2012 Przedszkole Nr 1 Ustrzyki Dolne 01:16 00:21
6 9 KUŚ Emilia 2013 Przedszkole Nr 1 Ustrzyki Dolne 01:17 00:22
             
    DYSTANS 0,3 KM - chłopcy ur. w 2012 i mł. Chł.1  
M-ce Nr st. Nazwisko i imię r. ur. Miejscowość/ klub/ szkoła wynik  
1 64 KASZANY Kacper 2013 SP Nr 1 Ustrzyki Dolne 00:53 0:00,0
2 61 SMYCZYŃSKI Kordian 2012 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 00:59 00:06
3 72 OGRODZKI Jakib 2013 Jałlowe 01:02 00:09
4 57 KUMAH-DOE Gabriel 2013 Przedszkole Nr 1 Ustrzyki Dolne 01:03 00:10
5 75 WRONA Filip 2012 Przedszkole Nr 2 Ustrzyki Dolne 01:05 00:12
6 56 MICKOŚ Filip 2012 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 01:06 00:13
             
    DYSTANS 0,6 KM - dziewczęta - ur. 2010-2011 Dz.2  
M-ce Nr st. Nazwisko i imię r. ur. Miejscowość/ klub/ szkoła wynik  
1 110 ŁOCH Maja 2010 SP Nr 1 Ustrzyki Dolne 02:42 0:00:00
2 109 DUSZCZYK Zuzanna 2010 SP Nr 1 Ustrzyki Dolne 02:45 00:03
3 105 KRUK Małgorzata 2010 SP NR 1 Ustrzyki Dolne 02:46 00:04
4 120 DZIETCZYK Iga 2010 SP Nr 1 Ustrzyki Dolne 02:48 00:06
5 101 FUNDANICZ Maja 2010 SP USTIANOWA 02:57 00:15
6 125 MORAWSKA Elżbieta 2010 SP Nr 1 Ustrzyki Dolne 02:58 00:16
             
    DYSTANS 0,6 KM - chłopcy - ur. 2010-2011 Chł.2  
M-ce Nr st. Nazwisko i imię r. ur. Miejscowość/ klub/ szkoła wynik  
1 155 KOZAK Szymon 2010 SP NR 1 Ustrzyki Dolne 02:29 0:00:00
2 179 DEMKOWSKI Karol 2010 SP Nr 1 Ustrzyki Dolne 02:29 0:00:00
3 170 GOSZCZURNY Gabriel 2010 SP Nr 1 Ustrzyki Dolne 02:31 00:02
4 154 JASIURSKI Karol 2011 SP NR 1 Ustrzyki Dolne 02:33 00:04
5 167 ORŁOWSKI Jakub 2010 SP Nr 1 Ustrzyki Dolne 02:37 00:08
6 171 ŁAPA Wiktor 2010 SP Nr 1 Ustrzyki Dolne 02:37 00:08
             
    DYSTANS 0,6 KM - dziewczęta ur. w 2008-2009 r.: Dz.3  
M-ce Nr st. Nazwisko i imię r. ur. Miejscowość/ klub/ szkoła wynik  
1 205 GERMAŃSKA Oliwia 2008 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 02:23 0:00:00
2 217 WRONOWSKA Amelia 2009 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 02:25 00:02
3 207 GRASELA Julia 2009 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 02:28 00:05
4 219 FALKOWSKA Klaudia 2008 SP NR 1 Ustrzyki Dolne 02:28 00:05
5 215 WŁODARCZYK Julia 2008 TRZCIANIEC 02:35 00:12
6 202 CZURYŁO Zuzanna 2008 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 02:36 00:13
             
    DYSTANS 0,6 KM - chłopcy ur. w 2008-2009 r.: Chł.3  
M-ce Nr st. Nazwisko i imię r. ur. Miejscowość/ klub/ szkoła wynik  
1 265 KASZANY Karol 2008 SP NR 1 Ustrzyki Dolne 02:14 0:00:00
2 257 KONCEWICZ Kacper 2009 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 02:15 00:01
3 267 HARSCHE Szymon 2008 SP Nr 1 Ustrzyki Dolne 02:17 00:03
4 263 TKACZ Bruno 2009 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 02:17 00:03
5 252 CHOROBA Szymon 2008 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 02:24 00:10
6 260 MAZUREK Sebastian 2009 SP USTIANOWA 02:28 00:14
             
    DYSTANS 1,0 KM - dziewczęta ur. w 2006-2007 r.: Dz.4  
M-ce Nr st. Nazwisko i imię r. ur. Miejscowość/ klub/ szkoła wynik  
1 314 WINNICKA Jagoda 2006 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 03:59 0:00:00
2 325 RUSINEK Izabela 2007 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 04:06 00:07
3 302 FUNDANICZ Martyna 2006 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 04:08 00:09
4 313 TARSUDIS Oliwia 2006 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 04:10 00:11
5 318 BUDZOWSKA Martyna 2007 SP Nr 1 Ustrzyki Dolne 04:21 00:22
6 308 PRZYBYŁA Blanka 2006 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 04:25 00:26
    DYSTANS 1,0 KM - chłopcy ur. w 2006-2007 r. Chł.4  
M-ce Nr st. Nazwisko i imię r. ur. Miejscowość/ klub/ szkoła wynik  
1 353 KAPUSNIAK Dominik 2006 SP USTIANOWA 03:49 0:00:00
2 354 KŁAPKOWSKI Patryk 2007 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 03:56 00:07
3 366 JACH Przemysław 2006 SP Ropienka 04:01 00:12
4 356 PASZKOWSKI Przemysław 2007 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 04:07 00:18
5 360 MAJER Kacper 2007 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 04:09 00:20
6 361 FLAK Jakub 2006 SP Nr 1 Ustrzyki Dolne 04:25 00:36

Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski

Adres biura:

Hala Sportowa przy SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 19 A (parter)
38-700 Ustrzyki Dolne

Tel. 13 493 95 02

Administracja:
Krzysztof Lachowski
sport@ustrzyki-dolne.pl
tel. 602324019

Statystyka

Odsłon artykułów:
256635
2019 © Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych

stat4u
Powered by Joomla 1.7 Templates