Puchar Bieszczadów - Puchar Grupy Azoty; Muczne, 12-13.01.2019r.

Utworzono: środa, 02 January 2019 07:20

 ccc

 

 p b 2019 logo

 

  
Informacje:

 

ŹRÓDŁO: Anna Karczewska / PZN

49345190 609231219496696 3336428537967017984 n 2

 

pzn
 49756187 1221795051317360 1432196422974832640 n 12-13 stycznia br. w Mucznem odbyła się I edycja Pucharu Grupy Azoty - w biegach narciarskich.

Zawody rozegrano w ramach tradycyjnego Pucharu Bieszczadów. Pierwszego dnia odbyły się sprinty techniką klasyczną, a drugiego na dystansach również klasykiem.

W zawodach z powodzeniem rywalizowali nasi zawodnicy z MKS Halicz Ustrzyki Dolne, którzy w klasyfikacji klubowej zajęli II miejsce. Zwyciężyli zawodnicy z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski. Wsród medalistów indywidualnych dwukrotnie na podium stanęła Andżelika Szyszka (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) w grupie OPEN Kobiet.

Puchary dla zwyciezców do VI miejsca w klasyfikacji klubowej ufundował Marszałek Województwa Podkarpackiego p. Władysław Ortyl.

 

 

 

Filmy

okolica startu:

Filmy trasa:

 

 

Wyniki Zawodów

Niedziela: 13.01.2019

 
Oficjalne wyniki    

Medaliści i medalistki niedzielnych zawodów:

Junior D
1. Bartosz Kita - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
2. Szymon Bełz - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
3. Maciej Dubas - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski

Juniorka D
1. Laura Wantulok - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
2. Dominika Krajcer - UKS Rawa Siedlce
3. Natalia Kusiak - Stowarzyszenie Olimpic Rabka Zdrój

Junior C
1. Łukasz Gazurek - NKS Trójwieś Beskidzka
2. Wiktor Wojtas - NKS Trójwieś Beskidzka 
3. Karol Maciejowski – MUKS Podkarpacie Jedlicze 

Juniorka C
1. Zuzanna Fujak - NKS Trójwieś Beskidzka
2. Hanna Popko - UKS Hubal Białystok
3. Weronika Jarecka – LKS Klimczok Bystra

Junior B
1. Robert Bugara - UKS Regle Kościelisko
2. Grzegorz Zawada – MKS Istebna
3. Bartosz Cielniak - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski

Juniorka B
1. Karolina Kaleta - LKS Markam Wiśniowa-Osieczany
2. Sonia Miczołek - KS Jedność Nowy Sącz
3. Anna Berezecka - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski

Open mężczyźni
1. Krzysztof Małkiński - UKS Hubal Białystok
2. Łukasz Kunc - UKS Regle Kościelisko 
3. Krzysztof Puda – LKS Klimczok Bystra

Open kobiety
1. Andżelika Szyszka - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
2. Joanna Bronisz - UKS Rawa Siedlce
3. Catherine Spierenburg - UKS Regle Kościelisko

Źródło: Anna Karczewska / PZN

 

 

Sobota: 12.01.2019

 

Oficjalne wyniki z I dnia Pucharu Grupy Azoty - Pucharu Bieszczadów dostępne są tutaj
 
Medaliści i medalistki sobotnich zawodów:
 
Junior D
  1. Szymon Bełz - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  2. Bartosz Kita - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  3. Maciej Dubas - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
 
Juniorka D
  1. Laura Wantulok - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
  2. Dominika Krajcer - UKS Rawa Siedlce
  3. Natalia Kusiak - Stowarzyszenie Olimpic Rabka Zdrój
 
Junior C
  1. Łukasz Gazurek - NKS Trójwieś Beskidzka
  2. Kamil Kajzar - MKS Istebna
  3. Wiktor Wojtas - NKS Trójwieś Beskidzka 
 
Juniorka C
  1. Hanna Popko - UKS Hubal Białystok
  2. Zuzanna Fujak - NKS Trójwieś Beskidzka
  3. Kinga Mareczek - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
 
Junior B
  1. Robert Bugara - UKS Regle Kościelisko
  2. Bartosz Cielniak - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  3. Sebastian Bryja - UKS Regle Kościelisko
 
Juniorka B
  1. Anna Berezecka - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  2. Sonia Miczołek - KS Jedność Nowy Sącz
  3. Karolina Kaleta - LKS Markam Wiśniowa-Osieczany
 
Open mężczyźni
  1. Krzysztof Małkiński - UKS Hubal Białystok
  2. Arkadiusz Posiadała - UKS Rawa Siedlce
  3. Łukasz Bachleda - UKS Regle Kościelisko
 
Open kobiety
  1. Andżelika Szyszka - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  2. Joanna Bronisz - UKS Rawa Siedlce
  3. Catherine Spierenburg - UKS Regle Kościelisko
Źródło: Anna Karczewska / PZN

 

 Organizatorzy:

  • Polski Związek Narciarski Podkarpacki Związek
  • Podkarpacki Okregowy Związek Narciarski

 

 

 

 

Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski

Adres biura:

Hala Sportowa przy SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 19 A (parter)
38-700 Ustrzyki Dolne

Tel. 13 493 95 02

Administracja:
Krzysztof Lachowski
sport@ustrzyki-dolne.pl
tel. 602324019

Statystyka

Odsłon artykułów:
246680
2019 © Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych

stat4u
Powered by Joomla 1.7 Templates