Zakończenie Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Konkurencjach Alpejskich 2016

Utworzono: środa, 21 September 2016 11:43

NARCIARSTWO ALPEJSKIEKIEpozn fb 1

15.10.2016  w Karczmie u Gały  (Gromadzyń) w Ustrzykach Dolnych odbyło się Uroczyste Zakończenie Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Konkurencjach Alpejskich 2016.

Podczas uroczystości  dokonano wręczenia okolicznościowych medali, pucharów i dyplomów, których fundatorem był Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych oraz pamiatkowych kubków ufundowanych przez Firmę  BONUS - Folie i Opakowania w Korczynie, której właścicielem jest p. Tomasz Paradysz.

Poszczególne edycje Ligi odbyły się w Przemyślu, Strzyżowie i Ustrzykach Dolnych.

 

Po oficjalnej części odbyło się ognisko integracyjne, w którym zebrani omawiali, między innymi, organizację ligi w przyszłym sezonie.

 

Wręczenia trofeów dla najlepszych zawodników Ligi 2016 dokonali:

  • Józef Szymbara - Prezes Podkarpackiego Okręgowego Związku Narciarskiego
  • Paweł Sykała - Wceprezes Podkarpackiego Okręgowego Związku NarciarskiegoDSC 0069
  • Krzysztof Lachowski - Sekretarz Podkarpackiego Okręgowego Związku Narciarskiego
  • Barłomiej Kądziołka - Trener Kadry Alpejczyków  POZN  oraz UKN Laworta Ustrzyki Dolne

 

Sponsorami organizacji ww. uroczystości byli:

  • Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych z funduszu Komisji Przeciwdziałania Alkoholizmowi
  • Pan Tomasz Paradysz - BONUS - Folie i Opakowania w Korczynie
  • Pan Józef Szymbara

 

Galeria ○○○

 

Zwycięzcy w indywidualnej klasyfikacji końcowej:

M
-ce
IMIĘ i NAZWISKO
SURNAME NAME
R.UR. KLUB  Pkt
Ind.
           
   Dziewczęta - ur. w 2008 i młodsze       
1 KOCHANOWICZ Blanka 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 180
2 KOŁCZ Sylwia 2008 UKS "Śródmieście" Przemyśl 70
3 DACKO Pola 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 50
           
    Chłopcy - ur. w 2008 i młodsi      
1 WIEJOWSKI Michał 2008 Sanok   160
2 MISZCZAK Adam 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 115
3 HAJDUK Łukasz 2008 UKS "Śródmieście" Przemyśl 110
           
    Juniorki E - ur. 2006-07      
1 MISZCZAK Hanna 2006 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 180
2 KĄDZIOŁKA Pola 2007 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 140
3 SŁYSZ Blanka 2006 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 108
           
   Juniorki E - ur. 2006-07        
1 BARCZAK Jakub 2007 Przemyśl 180
2 KORAB Rafał 2006 UKS "Gwoździk" Gwoźnica Dolna 150
3 RADWAŃSKI Mateusz 2007 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 80
           
    Juniorki D - ur. 2004-05      
1 KOBZDEJ Weronika 2004 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 180
2 WĘGLOWSKA Laura 2005 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 130
3 WIEJOWSKA Maja 2005 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 100
           
    Juniorzy D - ur. 2004-05      
1 GAJDEK Filip 2005 MKN Jasło 155
2 OSIADACZ Brajan 2004 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 100
3 BARCZAK Norbert 2005 PTN Przemyśl 100
           
   Juniorki C - ur. 2002-03        
1 MISZCZAK Olga 2002 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 180
2 GAWLIK Jagoda 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 115
3 KĄDZIOŁKA Oliwia 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 100
           
   Juniorzy C - ur. 2002-03        
1 SŁYSZ Nikodem 2002 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 170
2 GIBALEWICZ Grzegorz 2002 PTN Przemyśl 110
3 IGIELSKI Michał 2002 PTN Przemyśl 110
           
   Juniorki B - ur. 2000-01        
1 KARABANOWSKA Helena 2001 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 180
2 MISZCZAK Kinga 2000 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 116
3 BRONKOWSKA Gabriela  2000 UKS "Śródmieście" Przemyśl 90
           
   Juniorzy B - ur. 2000-01        
1 ŁUKASZYK Bruno 2000 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 130
2 KARABANOWSKI Piotr 2001 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 110
3 WIKTORSKI Jakub 2001 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 110
           
   Juniorki A - ur. 1995-99        
1 OPALIŃSKA Inga 1999 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 180
2 WIEJOWSKA Anita 1999 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 150
3 TONDERA Magdalena 1995 UKS "Gwoździk" Gwoźnica Dolna 103
           
   Juniorzy A - ur. 1995-99        
1 HRYNISZYN Kamil 1996 PTN Przemyśl 120
2 SMELA Bartłomiej 1997 UKS "Gwoździk" Gwoźnica Dolna 113
3 JAŁOCHA Mateusz 1997 PTN Przemyśl 110
           
   Seniorki - ur. 1976-94        
1 SOROCKA Małgorzata 1993 PTN Przemyśl 60
1 WALUS Monika 1991 UKS "Gwoździk" Gwoźnica Dolna 60
           
   Seniorzy- ur. 1976-94        
1 BROŻEK Łukasz 1993 UKS "Gwoździk" Gwoźnica Dolna 140
2 BANACHOWSKI Maciej 1993 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 110
3 PABIARZ Mateusz 1993 UKS "Gwoździk" Gwoźnica Dolna 75
           
   Masterki  - ur. 1975 i starsze        
1 CHLEBOWSKA Teresa  1954 UKS "Śródmieście" Przemyśl 60
2 TONDERA Anna  1973 UKS "Gwoździk" Gwoźnica Dolna 50
           
   Mastersi - ur. 1975 i starsi        
1 TONDERA Mariusz 1973 UKS "Gwoździk" Gwoźnica Dolna 180
2 STACHÓW Stanisław 1949 UKS "Śródmieście" Przemyśl 130
3 WÓJCIK Tadeusz 1950 MKN Jasło 81

 

Klasyfikacja zespołowa:

M-ce Zespół Przemyśl Strzyżów Ustrzyki D. Razem
1 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 1007 1424 1689 4120
2 UKS "Gwoździk" Gwoźnica Dolna 639 695 561 1895
3 UKS "Śródmieście" Przemyśl 821 199 546 1566
4 PTN Przemyśl 247 231 497 975
5 Przemyśl 798     798
6 MKN Jasło 248 312 205 765
7 GMKS Strzelec Frysztak 174 248 85 507
8 Klub Pływacki Masters Krosno 65   70 135
9 Sanok 90     90
10 KN Master Ski Przemyśl 50     50

 

Pozostałe informacje:

GALERIA
NAJLEPSZE TRÓJKI
  WYNIKI INDYWIDUALNE PO III ZAWODACH
WYNIKI ZESPOŁOWE PO III ZAWODACH
Strona www. Ligi

 

 

 

Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski

Adres biura:

Hala Sportowa przy SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 19 A (parter)
38-700 Ustrzyki Dolne

Tel. 13 493 95 02

Administracja:
Krzysztof Lachowski
sport@ustrzyki-dolne.pl
tel. 602324019

Statystyka

Odsłon artykułów:
412804
2021 © Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych

stat4u
Powered by Joomla 1.7 Templates