Podkarpacka Liga w Narciarstwie Alpejskim - Puchar Twierdzy Przemyśl, 21.01.2022

Utworzono: sobota, 22 January 2022 08:36

afisz przemysl

21 stycznia br. na stoku Przemyśkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przemyślu odbyły się drugie zawody z cyklu Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim. Tym razem alpejsczycy rywalizowali w ramach Pucharu Twierdzy Przemyśl.

patroni

 

 

Podkarpacka Liga Narciarska to cykl zawodów organizowany we wszystkich kategoriach wiekowych dzieci i młodzieży w narciarstwie alpejskim. Uczestnikami Ligi są zawodnicy zrzeszeni w klubach narciarskich oraz niezrzeszeni z województwa podkarpackiego. 

 Celem zawodów jest upowszechnianie narciarstwa alpejskiego, podnoszenie poziomu sportowego zawodników, współzawodnictwo sportowe i propagowanie aktywnych form wypoczynku wśród dzieci i młodzieży szkolnej oraz integracja środowiska narciarskiego. Najlepsi reprezentują okręg podkarpacki w młodzieżowym Pucharze Polski PZN oraz w zawodach FIS

Zawody są objęte patronatem honorowym Marszałka Województwa Podkarpackiego Pana Władysława Logo Orlen OilOrtyla oraz Posła na Sejm R.P-Marszałka Sejmu R.P VIII kadencji Pana Marka Kuchcińskiego.
Głównym sponsorem Orlen Oil

Sponsor Główny: Orlen OIL

 

 

fotki2

fotki przemysl 2

 

W poszczególnych kategoriach zwyciężali:

M-ce Nr st. Nazwisko i Imię rok ur. Klub Wynik  strata Pkt
Masterki            
1 1 ANTONIK Mariola 1967 KN Przemyśl SKI 1:38,36   60
               
  Master              
1 5 BOBKO Zygmunt 1956 KN Przemyśl SKI 0:42,00   60
2 4 GUDZELAK Józef 1948 KN Przemyśl SKI 0:44,15 0:02,15 50
3 2 CZELNY Janusz 1964 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:46,33 0:04,33 40
               
  przedszkol dz            
1 10 DACKO Alicja 2014 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 01:13,4   60
2 8 DOMAGALSKA Julia 2015 KN Przemyśl SKI 01:37,1 00:23,7 50
               
  dz mł dziew             
1 12 LEŚNIAK Zofia 2013 KN Gondola Krynica 00:44,9   60
2 16 KOCHANOWICZ Nadia 2012 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:54,0 0:09,18 50
3 15 MUCHA Zuzanna 2012 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:55,6 0:10,74 40
4 13 MACH Milena 2013 KN Przemyśl SKI 00:58,2 0:13,38 35
5 14 MOSUREK Marcelina 2013 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 01:02,3 0:17,40 30
6 17 DOMAGALSKA Aleksandra 2012 KN Przemyśl SKI 01:03,1 0:18,26 28
               
               
  dz mł chł             
1 26 MIELNIK Fabian 2012 KN Przemyśl SKI 0:46,03   60
2 24 SZUKALSKI Patryk 2012 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:48,71 0:02,68 50
3 21 PABIS Filip 2013 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:58,31 0:12,28 40
4 29 HAWRYLIK Iwo 2012 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 1:04,49 0:18,46 35
5 30 KNIAZIOWSKI Jan 2013 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 1:05,67 0:19,64 30
6 25 WRONA Filip 2012 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 1:10,06 0:24,03 28
               
  dz st dziew             
1 50 BERNAT Kaja 2010 KN Gondola Krynica 0:40,95   60
2 49 LEŚNIAK Zuzanna-Maria 2011 KN Gondola Krynica 0:43,09 0:02,14 50
3 51 MACH Martyna 2010 KN Przemyśl SKI 0:52,14 0:11,19 40
               
  dz st chł             
1 36 ROGALIŃSKI Stefan 2010 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:47,18   60
2 84 KOKOSZYŃSKI Franciszek 2011 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:49,78 0:02,60 50
3 37 GRZESIŃSKI Karol 2010 UKS Śródmieście Przemyśl 1:04,48 0:17,30 40
4 91 LESZCZAK Szymon 2011 UKS Gwożdzik Gwoźnica Dolna 1:15,19 0:28,01 35
5 90 FRĄCZKE Oskar 2011 UKS Gwożdzik Gwoźnica Dolna 1:41,05 0:05,81 30
               
  młodcziczka             
1 44 ELMERYCH Maria 2008 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:37,56   60
2 45 DZIWISZ Julia 2008 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:38,38 0:00,82 50
2 40 DACKO Emilia 2009 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:38,38 0:00,82 50
4 46 KOWALSKA Julia 2008 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:38,75 0:01,19 35
4 38 LEŚNIAK Helena 2009 KN Gondola Krynica 0:38,75 0:01,19 35
6 47 DACKO Pola 2008 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:39,30 0:01,74 28
               
  młodzik              
1 50 KRYDA Mikołaj 2008 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:37,12   60
2 53 KUTER Krzysztof 2009 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:44,01 0:06,89 50
3 54 SEMP Damian 2009 KN Przemyśl SKI 0:45,09 0:07,97 40
4 83 KOWALSKI Kamil 2008 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:45,76 0:08,64 35
5 49 KUŁAK Szymon 2009 KN Przemyśl SKI 0:53,25 0:16,13 30
6 51 JUCOS Piotr 2008 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 1:00,02 0:22,90 28
               
  jun młodsza              
1 62 STRUSIEWICZ Julia 2007 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:38,95   60
2 81 ŻUKOWSKA Kornelia 2006 TNT Ski&Racing Tesam 0:39,91 0:00,96 60
3 83 BAŁABAN Maria 2007 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:04,68 0:04,73 40
4 84 SOWA Nikola 2007 KN Przemyśl SKI 0:48,32 0:09,37 35
               
  jun  mlodszy              
1 66 GRĘDA Jakub 2006 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:36,21   60
2 65 SZCZEPAŃSKI Jan 2006 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:36,86 0:00,65 50
               
               
  juniorka              
1 92 KUTER Katarzyna 2005 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:42,20   60
               
  junior              
1 76 BABIARZ Dawid 2002 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:36,60   60
2 69 DAROSZ Kacper 2005 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:37,83 0:01,23 50
3 72 ANTONIK Tymoteusz 2004 KN Przemyśl SKI 0:43,40 0:06,80 40
4 73 SAMEK Miłosz 2004 KN Przemyśl SKI 0:44,74 0:08,14 35
               
  senior              
1 85 WCISŁO Rafał 1999 UKS Gwożdzik Gwoźnica Dolna 0:42,14   60

 

 

 Klasyfikacja klubowa po 2 zawodach  
M-ce Klub Zawody 1 Zawody 2 Razem
1 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 1911 1358 3269
2 KN Przemyśl SKI 464 587 1051
3 KN Gondola Krynica 186 205 391
4 Dynamo Lwów 320 0 320
5 UKS Gwożdzik Gwoźnica Dolna 0 164 164
6 SKN Jasło 147 0 147
7 UKS Śródmieście Przemyśl 54 40 94
8 TNT Ski&Racing Tesam 0 60 60
9 Magura Gorlice 50 0 50
10 Niestowarzyszony 35 0 35

 

Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski

Adres biura:

Hala Sportowa przy OSiR w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 19 A (parter)
38-700 Ustrzyki Dolne

Tel. 13 493 95 02

Administracja:
Krzysztof Lachowski
sport@ustrzyki-dolne.pl
tel. 602324019

Statystyka

Odsłon artykułów:
504710
2022 © Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych

stat4u
Powered by Joomla 1.7 Templates