Podkarpacka Liga Alpejska 2021 - zawody V i VI, 16-17.03.2021

Utworzono: czwartek, 18 March 2021 13:38

PLA AFISZ 3

W dniach 16-17.03.2021 odbyły się kolejne zawody w ramach Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim.

16 marca alpejczycy rywalizowali na stoku Stacji Narciarskiej GROMADYŃ również w ramach Pucharu Gromadzynia, natomiast 17 marca na stoku Stacji Narciarskie LAWORTA-SKI w ramach Memoriału Olka Ostrowskiego oraz Pucharu Laworty

 Sponsor główny

Logo Orlen Oil

 Dofinansowanie

dofinansowanie fill 450x150

Patron medialny

tvbieszczady logo

 

Aktualności:

 

160267290 1550337878489967 3054305673337704350 n 160882623 227826202415128 3576793330626264032 n 159844761 452718035985253 6844621959408522550 n
     

 

 

W poszczególnych zawodach zwyciężali:

 

17.03.2021 - slalom gigant - LawortaSKI:

M-ce nr st Nazwisko i imię r. ur. Klub czas strata pkt
  przedszkol dz            
1 2 LEŚNIAK Zofia-Katarzyna 2013 KN Gondola Krynica 0:31,36   60
2 1 MACH Milena 2013 KN Przemyśl SKI 0:39,74 +0:08,38 50
3 4 MOSUREK Marcelina 2013 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:44,13 +0:12,77 40
               
  przedszk chł            
1 14 SZUKALSKI Patryk 2013 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:34,96   60
2 15 KULIGOWSKI Jerzy 2013 UKS Śródmieście Przemyśl 0:38,74 +0:03,78 50
3 16 GAJDEK Maksymilian 2014 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:39,19 +0:04,23 40
               
  dz mł dziew            
1 20 DOMAGALSKA Aleksandra 2012 KN Przemyśl SKI 0:36,68   60
2 23 PORĘBA Małgorzta 2012 UKS Gwożdzik Gwoźnica 0:43,60 +0:06,92 50
3 21 LEŚNIAK Zuzanna-Maria 2011 KN Gondola Krynica 0:46,22 +0:09,54 40
4 17 MUCHA Zuzanna 2012 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:46,69 +0:10,01 35
               
               
  dz mł chł              
1 24 GAJDEK Tymoteusz 2012 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:30,96   60
2 27 MIELNIK  Fabian 2012 KN Przemyśl SKI 0:33,00 +0:02,04 50
3 25 SARNICKI Antoni 2012 KN Przemyśl SKI 0:33,75 +0:02,79 40
               
  dz st dziew              
1 30 LEŚNIAK Helena 2009 KN Gondola Krynica 0:51,09   60
2 31 BERNAT Kaja 2010 KN Gondola Krynica 0:51,73 +0:00,64 50
3 34 DACKO Emilia 2009 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:55,17 +0:04,08 40
               
  dz st chł              
1 44 ROGALIŃSKI Stefan 2010 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 1:00,00   60
2 40 SEMP Damian 2009 KN Przemyśl SKI 1:00,44 +0:00,44 50
3 43 SZOPNIEWSKI Adam 2009 SKN Jasło 1:03,69 +0:03,69 40
               
  młodziczka            
1 52 KĄDZIOŁKA Pola 2007 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:47,22   60
2 53 ELMERYCH Maria 2008 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:49,86 +0:02,64 50
3 50 KOCHANOWICZ Blanka 2008 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:51,21 +0:03,99 40
               
  młodzik              
1 65 BERNAT Karol 2007 KN Gondola Krynica 0:50,36   60
2 60 WIEJOWSKI Michał 2008 KN Gondola Krynica 0:52,88 +0:02,52 50
3 64 TŁUCZEK Kasper 2007 KN Przemyśl SKI 0:54,31 +0:03,95 40
               
  jun młodsza            
1 67 WĘGLOWSKA Laura 2005 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:52,35   60
2 69 WOLAN Sylwia 2006 UKS Gwożdzik Gwoźnica 1:07,94 +0:15,59 50
               
  jun  mlodszy            
1 68 GAJDEK Filip 2005 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:48,80   60
2 71 SZCZEPAŃSKI Jan 2006 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:52,43 +0:03,63 50
3 70 FISCHER Rafał 2006 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:53,21 +0:04,41 40
               
  juniorka              
1 77 KĄDZIOŁKA Oliwia 2003 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:50,12   60
2 79 GAWLIK Jagoda 2003 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:52,17 +0:02,05 50
               
  junior              
1 81 OSIADACZ  Brian 2004 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:48,55   60
2 83 BABIARZ Dawid 2002 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:48,83 +0:00,28 50
3 85 DROZD Krystian 2003 UKS Gwożdzik Gwoźnica 1:01,92 +0:13,37 40
               
  senior              
1 92 NOWAK Michał 1993 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:53,81   60
2 91 OSTROWSKI Tomasz 1983 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:55,75 +0:01,94 50
3 88 SMOLARZ Przemysław 1999 UKS Gwożdzik Gwoźnica 1:01,14 +0:07,33 40
               
  Master              
1 96 ELMERYCH Paweł 1975 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:52,62   60
2 94 PROBULSKI Zbigniew 1953 Magura Gorlice 0:58,67 +0:06,05 50
3 95 CZELNY Janusz 1964 Niestowarzyszony 1:00,27 +0:07,65 40

 

 

16.03.2021 - slalom gigant - Gromadzyń:

 160894321 272278737612653 4805603981787785195 n  IMG 0158 2  160718870 479069363275827 7103293296602820658 n
M-ce nr st zwisko i imię r. ur. Klub czas strata pkt
  przedszkol dz              
1 2 LEŚNIAK Zofia-Katarzyna 2013 KN Gondola Krynica 00:00:48.83 60
2 1 MACH Milena 2013 KN Przemyśl SKI 00:01:07.62 00:00:18.79 50
3 4 MOSUREK Marcelina 2013 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:01:07.82 00:00:18.99 40
               
  przedszk chł              
1 13 SZUKALSKI Patryk 2013 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:00:56.95 60
2 14 KULIGOWSKI Jerzy 2013 UKS Śródmieście Przemyśl 00:01:06.56 00:00:09.61 50
3 8 PABIS Filip 2013 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:01:09.07 00:00:12.12 40
               
  dz mł dziew               
1 20 LEŚNIAK Zuzanna-Maria 2011 KN Gondola Krynica 00:00:44.61 60
2 19 DOMAGALSKA Aleksandra 2012 KN Przemyśl SKI 00:01:02.20 00:00:17.59 50
3 16 MUCHA Zuzanna 2012 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:01:20.33 00:00:35.72 40
               
  dz mł chł               
1 23 GAJDEK Tymoteusz 2012 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:00:50.14 60
2 24 MIELNIK Fabian 2012 KN Przemyśl SKI 00:00:54.58 00:00:04.44 50
3 100 KOKOSZYŃSKI Franciszek 2011 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:00:59.58 00:00:09.44 40
               
  dz st dziew               
1 28 LEŚNIAK Helena 2009 KN Gondola Krynica 00:00:42.96 60
2 32 DACKO Emilia 2009 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:00:48.99 00:00:06.03 50
3 30 HENDZEL Maja 2009 KN Przemyśl SKI 00:00:49.38 00:00:06.42 40
               
  dz st chł               
1 41 ROGALIŃSKI Stefan 2010 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:00:53.70 60
2 37 SEMP Damian 2009 KN Przemyśl SKI 00:00:55.10 00:00:01.40 50
3 40 SZOPNIEWSKI Adam 2009 SKN Jasło 00:00:58.82 00:00:05.12 40
               
  młodziczka               
1 48 KĄDZIOŁKA Pola 2007 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:00:41.50 60
2 49 ELMERYCH Maria 2008 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:00:43.34 00:00:01.84 50
3 51 KOWALSKA Julia 2008 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:00:44.55 00:00:03.05 40
               
  młodzik               
1 61 BERNAT Karol 2007 KN Gondola Krynica 00:00:43.46 60
2 54 KRYDA Mikołaj 2008 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:00:45.40 00:00:01.94 50
3 60 TŁUCZEK Kasper 2007 KN Przemyśl SKI 00:00:47.87 00:00:04.41 40
               
  jun młodsza               
1 63 WĘGLOWSKA Laura 2005 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:00:47.00 60
               
  jun  mlodszy              
1 64 GAJDEK Filip 2005 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:00:42.05 60
2 69 GRĘDA Jakub 2006 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:00:42.12 00:00:00.07 50
3 67 SZCZEPAŃSKI Jan 2006 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:00:45.17 00:00:03.12 40
               
  juniorka               
1 72 KĄDZIOŁKA Oliwia 2003 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:00:44.31 60
2 74 GAWLIK Jagoda 2003 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:00:44.94 00:00:00.63 50
               
  junior               
1 78 BABIARZ Dawid 2002 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:00:42.61 60
2 76 OSIADACZ  Brian 2004 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:00:43.13 00:00:00.52 50
3 80 DROZD Krystian 2003 UKS Gwożdzik Gwoźnica 00:00:53.29 00:00:10.68 40
               
  seniorka               
1 82 DYDEK Aleksandra 1988 UKS Gwożdzik Gwoźnica 00:01:01.17 60
               
  senior               
1 85 BROŻEK Łukasz 1993 UKS Gwożdzik Gwoźnica 00:00:42.85 60
2 83 SMOLARZ Przemysław 1999 UKS Gwożdzik Gwoźnica 00:00:54.14 00:00:11.29 50
3 84 PIĘCIAK Konrad 1988 UKS Gwożdzik Gwoźnica 00:01:04.82 00:00:21.97 40
               
               
  Master               
1 89 ELMERYCH Paweł 1975 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:00:46.16 60
2 87 PROBULSKI Zbigniew 1953 Magura Gorlice 00:00:48.94 00:00:02.78 50
3 88 CZELNY Janusz 1964 Niestowarzyszony 00:00:51.00 00:00:04.84 40

 

K01 Kat. dziewczęta młodsze 2013

msc Licencje Nazwisko i Imię Rok ur. Klub/miejscowość Wynik
1 PODKALICKA Dagmara 2013 LUKS USTIANOWA 0:01:20,3
2 PEREŚLUCHA Lena 2013 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:01:50,7
3 LENIEK Zofia 2016 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:02:08,4

M01 Kat. Chłopcy Mł. 2013

1 KOBAK Dorian 2013 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:01:13,0
2 PANKIEWICZ Miłosz 2013 KS SPEED JASŁO 0:01:15,9
3 SZCZUREK Filip 2013 SP Korczyna 0:01:19,2

K02 Kat. Dziewcząt 2011-2012

1 DUTKA Hanna 2011 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:01:58,8
2 WRONA Antonina 2011 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:02:19,3
3 CIBOROWSKA Tatiana 2012 KS SPEED JASŁO 0:02:19,7

M02 Kat. Chłopców Ur. 2011-2012

1 LENIEK Krzysztof 2011 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:02:01,3
2 PATLEWICZ Karol 2012 UKS Partyzant Lubatowa 0:02:02,1
3 CUPEK Adam 2012 KS SPEED JASŁO 0:02:03,8

K03 Kat. Dziewcząt 2009-2010

1 MICHALAK Jagoda 2010 UKS Partyzant Lubatowa 0:05:15,5
2 GRASELA Julia 2009 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:05:21,4
3 FUNDANICZ Amelia 2009 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:05:26,3

M03 Kat. Chłopców 2009-2010

1 DUTKA Stanisław 2010 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:06:00,1
2 MAZUREK Sebastian 2009 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:06:10,8
3 GRZEGORZAK Hubert 2009 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:06:10,9

K04 Kat. Dziewcząt 2007-2008

1 ZAJĄC Zuzanna 2007 UKS Partyzant Lubatowa 0:08:34,0
2 JAKIEŁA Amelia 2008 UKS Partyzant Lubatowa 0:08:43,8
3 TUREK Sandra 2007 UKS Partyzant Lubatowa 0:09:09,2

M04 Kat. Chłopców Ur. 2007-2008

1 TUREK Piotr 2007 UKS Partyzant Lubatowa 0:07:44,9
2 BIL Bartosz 2007 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:08:09,7
3 BUCZYŃSKI Dominik 2007 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:08:12,0

K05 Kat. Młodziczek 2005-2006

1 PERNAL Faustyna 2006 UKS Partyzant Lubatowa 0:07:49,6
2 MRÓZ Nikola 2006 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:08:05,3
3 WINNICKA Jagoda 2006 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:08:05,4

M05 Kat. Młodzik Ur. 2005-2006

1 TOMASZEK Hubert 2005 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:06:40,8
2 CHMIELOWSKI Rafał 2005 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:06:58,3
3 MIKULSKI Arkadiusz 2006 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:07:01,7

K06 Kat. Juniorki Młodsze ur. 2003-2004

1 KŁODOWSKA Kaja 2003 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:16:51,5
2 KWAŚNIK Emilia 2003 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:17:26,4
3 MURDZEK Julia 2004 IKN Górnik Iwonicz-Zdrój 0:18:47,0

M06 Kat. Junior Młodszy ur. 2003-2004

1 OZGA Jarosław 2004 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:14:05,7
2 BISKUP Jakub 2004 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:14:39,3
3 SYMULA Kacper 2003 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:15:41,1

K07 Open kobiet 2002 i st.

1 SZYSZKA Andżelika 1995 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 0:14:15,5
2 CICHOŃ Kamila 1997 IKN Górnik Iwonicz-Zdrój 0:14:37,4
3 CICHOŃ Klaudia 1997 IKN Górnik Iwonicz-Zdrój 0:15:16,5

M07 Open Mężczyzn ur. 2002 i st.

1 BRIL Dawid 1994 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:13:39,9
2 CIBOROWSKI Damian 1973 KS SPEED JASŁO 0:14:27,2
3 BIL Konrad 1997 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0:17:43,9

 

Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski

Adres biura:

Hala Sportowa przy SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 19 A (parter)
38-700 Ustrzyki Dolne

Tel. 13 493 95 02

Administracja:
Krzysztof Lachowski
sport@ustrzyki-dolne.pl
tel. 602324019

Statystyka

Odsłon artykułów:
398323
2021 © Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych

stat4u
Powered by Joomla 1.7 Templates