Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim - Zawody III i IV

Utworzono: czwartek, 11 March 2021 10:32

 ────────Sponsor Główny────────

Logo Orlen Oil

────────Dofinansowanie────────

dofinansowanie fill 450x150

 ───────Patron medialny───────

tvbieszczady logo

───────────────────────────

Dwie kolejne edycje Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim (Podkarpacka Liga Alpejska 2021) odbyły się 8-9.03.2021 na trasach Stacji Narciarski LawortaSki k. Ustrzyk Dolnych.

 WYNIKI, KLASYFIKACJE 8-9.03.2021:

 

 AFISZ 8 9 03

 W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężali:

9.03.2021 - slalom gigant

M-ce Nr st. NAZWISKO i Imię rok.
ur.
Klub Cz. I Strata Pkt
  przedszkol dz            
1 1 LEŚNIAK Zofia-Katarzyna  2013 KN Gondola/ BebenekRacingGroup 0:32,74   60
2 2 MACH Milena  2013 KN Przemyśl SKI 0:45,12 0:12,38 50
3 6 MOSUREK Zofia  2013 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:46,64 0:14,00 40
               
               
  przedszk chł            
1 25 SZUKALSKI Patryk  2013 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:40,01   60
2 15 KULIGOWSKI Jerzy  2013 UKS Śródmieście Przemyśl 0:41,69 0:01,68 50
3 26 GAJDEK Maksymilian  2014 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:44,79 0:04,78 40
               
  dz mł dziew            
1 32 LEŚNIAK Zuzanna-Maria  2011 KN Gondola/ BebenekRacingGroup 0:29,89   60
2 35 DOMAGALSKA Aleksandra  2012 KN Przemyśl SKI 0:38,24 0:08,35 50
3 28 KOCHANOWICZ Nadia  2012 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:40,97 0:11,08 40
               
  dz mł chł              
1 53 GAJDEK Tymoteusz  2012 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:34,36   60
2 48 MIELNIK Fabian  2012 KN Przemyśl SKI 0:37,26 0:02,90 50
3 52 BOCER Jakub  2012 UKS Śródmieście Przemyśl 0:48,63 0:14,27 40
               
               
  dz st dziew            
1 41 LEŚNIAK Zuzanna  2011 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:45,50   60
2 57 BERNAT Kaja  2010 KN Gondola/ BebenekRacingGroup 0:47,08 0:01,58 50
3 72 DACKO Emilia  2009 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:49,44 0:03,94 40
               
  dz st chł              
1 95 SEMP Damian  2009 KN Przemyśl SKI 0:52,92   60
2 96 SZOPNIEWSKI Adam  2009 SKN Jasło przy ZSM Nr 1 1:00,68 0:07,76 50
3 80 JANDURA Adam  2009 SKN Jasło przy ZSM Nr 1 1:04,30 0:11,38 40
               
  młodziczka            
1 106 KĄDZIOŁKA Pola  2007 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:42,75   60
2 101 KOWALSKA Mulia  2008 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:44,84 0:02,09 50
3 114 ELMERYCH Maria  2008 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:44,97 0:02,22 40
               
  młodzik              
1 158 BERNAT Karol  2007 KN Gondola/ BebenekRacingGroup 0:44,92   60
2 138 WIEJOWSKI Michał  2008 KN Gondola/ BebenekRacingGroup 0:46,79 0:01,87 50
3 136 JUCOS Piotr  2008 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:49,53 0:04,61 40
               
  jun młodsza            
1 176 WĘGLOWSKA Laura  2005 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:46,03   60
               
               
  jun  mlodszy            
1 195 GRĘDA Jakub  2006 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:42,10   60
2 189 GAJDEK Filip  2005 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:43,33 0:01,23 50
3 196 SZCZEPAŃSKI Jan  2006 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:44,38 0:02,28 40
               
  juniorka              
1 210 KĄDZIOŁKA Oliwia  2003 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:44,01   60
2 208 GAWLIK Jagoda  2003 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:45,52 0:01,51 50
               
               
  junior              
1 224 OSIADACZ Brian  2004 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:41,92   60
2 229 DROZD Krystian  2003 UKS Gwożdzik Gwoźnica D. 0:54,91 0:12,99 50
3 222 WOLAN Mateusz  2003 UKS Gwożdzik Gwoźnica D. 1:00,78 0:18,86 40
               
  senior             
1 105 PIĘCIAK Konrad 1988 UKS Gwożdzik Gwoźnica D. 1:03,32   60
               
               
  Master              
1 273 ELMERYCH Paweł  1975 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:48,09   60
2 267 PROBULSKI Zbigniew  1953 Magura Gorlice 0:52,82 0:04,73 50
3 279 BABIARZ Wacław  1969 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 0:57,82 0:09,73 40
               

 

8.03.2021 - slalom

M-ce Nr st. NAZWISKO i Imię rok. ur. Klub Cz, 1 Cz, 2 Cz, Łączny strata Pkt
  przedszkol dz                
1 4 LEŚNIAK Zofia-Katarzyna 2013 KN Gondola/ BebenekRacingGroup     00:25,6 00:00,0 60
2 1 MACH Milena 2013 KN Przemyśl SKI     00:31,9 00:06,3 50
                   
                   
  przedszk chł                
1 8 SZUKALSKI Patryk 2013 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne     00:28,4 00:00,0 60
2 12 KULIGOWSKI Jerzy 2013 UKS Śródmieście Przemyśl     00:31,7 00:03,3 50
3 11 GAJDEK Maksymilian 2014 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne     00:32,2 00:03,9 40
                   
  dz mł dziew                
1 19 LEŚNIAK Zuzanna-Maria 2011 KN Gondola/ BebenekRacingGroup     00:21,6 00:00,0 60
2 22 DOMAGALSKA Aleksandra 2012 KN Przemyśl SKI     00:29,1 00:07,4 50
3 21 KOCHANOWICZ Nadia 2012 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne     00:29,6 00:08,0 40
                   
  dz mł chł                  
1 29 GAJDEK Tymoteusz 2012 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne     00:25,8 00:00,0 60
2 28 SARNICKI Antoni 2012 KN Przemyśl SKI     00:26,6 00:00,8 50
3 30 KOKOSZYŃSKI Franciszek 2011 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne     00:28,1 00:02,3 40
                   
  dz st dziew                
1 40 BERNAT Kaja 2010 KN Gondola/ BebenekRacingGroup 00:42,7 00:42,8 01:25,5   60
2 31 DACKO Emilia 2009 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:42,0 00:44,1 01:26,0 00:00,5 50
3 39 DOŁŻYCKA Lena 2009 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:46,5 00:47,1 01:33,6 00:08,1 40
                   
  dz st chł                  
1 50 ROGALIŃSKI Stefan 2010 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:50,8 00:50,8 01:41,6   60
2 46 SEMP Damian 2009 KN Przemyśl SKI 00:51,7 00:54,6 01:46,4 00:04,8 50
3 51 KUŁAK Szymon 2009 KN Przemyśl SKI 00:54,4 01:00,1 01:54,5 00:12,9 40
                   
  młodziczka                
1 58 KĄDZIOŁKA Pola 2007 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:37,0 00:38,0 01:15,0   60
2 57 KOWALSKA Julia 2008 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:39,5 00:40,3 01:19,8 00:04,7 50
3 55 BAŁABAN Maria 2007 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:40,2 00:41,6 01:21,8 00:06,7 40
                   
  młodzik                  
1 70 BERNAT Karol 2007 KN Gondola/ BebenekRacingGroup 00:39,0 00:40,8 01:19,8   60
2 65 WIEJOWSKI Michał 2008 KN Gondola/ BebenekRacingGroup 00:43,6 00:45,3 01:28,9 00:09,1 50
3 71 JUCOS Piotr 2008 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:45,3 00:45,3 01:30,6 00:10,8 40
                   
  jun młodsza                
1 74 KUTER Katarzyna 2005 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:53,5 00:51,9 01:45,4   60
                   
  jun  mlodszy                
1 83 GRĘDA Jakub 2006 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:44,8 00:37,9 01:22,7   60
2 81 FISCHER Rafał 2006 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:43,8 00:43,6 01:27,4 00:04,7 50
3 82 GAJDEK Filip 2005 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:50,8 00:37,3 01:28,2 00:05,4 40
                   
  juniorka                  
1 85 KĄDZIOŁKA Oliwia 2003 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:36,9 00:37,7 01:14,6   60
2 84 GAWLIK Jagoda 2003 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:53,5 00:41,3 01:34,8 00:20,2 50
                   
                   
  junior                  
1 88 BABIARZ Dawid 2002 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:35,6 00:36,3 01:11,9   60
2 89 OSIADACZ Brian 2004 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:35,6 00:36,4 01:12,0 00:00,1 50
3 103 DROZD Krystian 2003 UKS Gwożdzik Gwoźnica  00:50,6 00:53,3 01:43,9 00:32,0 40
                   
  Master                  
1 92 ELMERYCH Paweł 1975 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:45,1 00:44,4 01:29,5   60
2 96 PROBULSKI Zbigniew 1953 Magura Gorlice 00:49,1 00:49,2 01:38,3 00:08,9 50
3 94 BABIARZ Wacław 1969 UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne 00:51,9 00:51,8 01:43,8 00:14,3 40

 

 

Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski

Adres biura:

Hala Sportowa przy SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 19 A (parter)
38-700 Ustrzyki Dolne

Tel. 13 493 95 02

Administracja:
Krzysztof Lachowski
sport@ustrzyki-dolne.pl
tel. 602324019

Statystyka

Odsłon artykułów:
440133
2021 © Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych

stat4u
Powered by Joomla 1.7 Templates